Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Canesten combi használható...

Canesten combi használható szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy nem! Van egy fajta kúp, ami ilyenkor is használható, az 6 napos.
2009. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert a betegtájékoztató szerint orvosi javaslatra szabad.az orvos mi alapján dönti ezt el?van akinél árt a babának van akinél nem?terhesség alatt is szabad a tájékoztató szerint....
2009. szept. 9. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, így van, lehetséges, hogy van akinek árt, ezért kell az orvos vizsgálata hozzá. Én úgy szoktam az ilyen dolgokra gondolni, hogy ha egy gyógyszerre ráírják, hogy csak orvosi ellenőrzés mellett, az azt jelenti, hogy ha valami galibát okozna, a gyógyszergyár mosná kezeit, nem vállalná a felelősséget érte. Nem tudom, egy orvos miből tudná megállapítani, hogy az adott gyógyszer vajon átmegy-e az anyatejbe, ha ezt maga a gyár nem tudja, de jobb a békesség. No és persze, ha át is megy, akkor okoz-e valami nem kívánatos dolgot. Szerintem azzal nem veszítesz, ha kikéred az orvos tanácsát, neki sokkal nagyobb lehet a tapasztalata ebben.
2009. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!