Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatási tanácsadók ajánlják...

Szoptatási tanácsadók ajánlják a fecskendőt és a szondát cumi helyett. Miért jobb az?

Figyelt kérdés
Levegőnyelés és mellreszoktatás szempontból valóban jobb? Nekem igazából a legfőbb fenntartásom az, hogyha az ujjamat belerakom a kicsi szájába, akkor az sokkal keményebb, mint a mellbimbó, a körömről nem is beszélve. Nekem baromi rossz érzésem van attól, hogy ilyen kemény dolgot rakok szájába, ez nem rossz neki? Azt mondják a cumi elrontja a fogakat és a beszédképzést, ezzel szemben ez valóban jobb?

2013. febr. 24. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a cumizás teljesen más technikát igényel, mint a cicizés. Plusz, abból könnyebben jön, így a baba ellustulhat és leszokhat a szopizásról.
2013. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés nem a kérdés, hanem a megjegyzés alatta, csak az nem fért volna ki. Szóval az igazi kérdésem az alatta lévő, hogy az ujj nem árt-e?
2013. febr. 24. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz neki:). Hiszen a saját öklét, ujját is rágja, szopogatja a legtöbb baba:).
2013. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de az öklét egyrészt nem tudja teljesen berakni, és azt csak ideiglenesen rakosgatja, mert inger, de a bumszli ujjamat egész nap benyomom neki az más.
2013. febr. 24. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
de miért lenne egész nap az ujjad a szájában:)? Bocsánat, lehet, hogy én vagyok értetlen, de nem értem:(.
2013. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Most pontosan mi is a kérdés? Mi a jó és mi nem..? Játszócumi, üveg, fecskendő, szonda? De hogy jön ide az ujjszopás, főleg a tiéd?

Én se értem....

2013. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!