Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy este szopja a...

Normális, hogy este szopja a legtöbbet a babám? Volt vagy van más gyereke is így ezzel?

Figyelt kérdés

Minden szoptatasi tanácsadó és szoptatásról szóló oldal azt mondja, hogy az esti tej táplálóbb, zsírosabb ezert este fele haladva kevesebbet esznek a babák!

Hát ehhez képest az én 4 honapos lányom kb. 2 honapos kora ota este eszik sokat!

Most igy eszik: reggel 130 aztan 80 kettőkor 100 korul utana megint ennyi és lefekvés előtt 180-220 között!

Félek, nehogy nagyobb korában is így maradjon hogy este 10 kor zabál majd be!



2013. febr. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még méred a szopás mennyiségét?Én ilyen korában már nem tudtam pontosan mennyit szopik,mert kb 2 hónapig mértem,aztán láttam jól táplált,szépen hízik,nem kell parázni ezen tovább,abbahagytam a méricskélést,fogalmam sincs mikor evett többet,de sztem minden nap más,mint az étvágy..
2013. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
POnt a négy hónap körüli babáknál szokott ez a "törvény" borulni:), mert ekkor kezdenek el nappal sokkal többet ébren lenni, nézelődni, azaz nappal minden más fontosabb sokszor az ilyen korú babáknak mint a szopizás. VIszont mivel éppen ezért(több ébrenlét...) több kalórira is van szükségük, este(éjjel) pótolják, ami nappal "kimarad". Nem valószínű, hogy később ebből problémátok lesz, amint "beleszokik" a külvilágba, felveszi a ritmust, eltűnik az újdonság varázsa, újra érdekes lesz nappal a szopizás. Meg ugye jön majd a szepaszorongásos időszak, a mozgásfejlődés... ami miatt az anyatejesek többet szoktak szopizni, akkor valószínűleg már nem estére tolódik a "Főétkezés":).
2013. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonim kedves utolso! Hasznos valasz volt!

Veletlenul rossz jelre nyomtam, mert telefonrol netezek es kicsi a kep es nem tudom modositani, remelem nem baj. Nem tudom mire jo ez azertekeles!

2013. febr. 26. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj:), ez legyen a legnagyobb gondom:).

Örülök, hogy hasznosnak találtad:).

2013. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!