Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha diétázni nem lehet szoptatá...

Ha diétázni nem lehet szoptatás közben, azt lehet, hogy este 6 után nem eszek? Ez végülis nem számít annak.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én update-eztem.14 kilót fogytam 6 hónap alatt.még mindig rengeteg tejem van.Figyelj a Ch bevitelre.Ne egyél cukrot,lisztet,tehát a finomított Ch-kat.
2012. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Az tényleg nem diéta. Éhezés.


Én is inkább azt javasolnám, hogy válassz teljes kiőrlésű dolgokat, sok-sok zöldséget, vitaminokat, sok folyadékot, cukormentes, fehér liszt mentes ételeket. Nem kell éhezni a fogyáshoz. Csak ésszerűen táplálkozni. A sport sem tilos, csak a megerőltetés, tehát egy 20 percnyi kocogás, jóga, torna a szőnyegen nem fog sem kikészíteni, sem elapasztani a tejed. A Te egyensúlyod a babának is jót fog tenni, mert kihatnak a közérzetedre is.

2012. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben én csak így tudtam fogyni. Nem éheztem :) Annyit ettem amennyit akartam egész nap, kivéve este. Csak nem tudom, hogy szoptatás közben is lehet-e. Estefelére tervezek egy kis kocogást. Egyik nap kocogás a másik nap meg valami itthoni torna. Nekem az ilyen kalória figyelős meg ilyesmi dolgok nem váltak besoha.
2012. dec. 20. 10:21
 4/6 A kérdező kommentje:
nem váltak be soha****
2012. dec. 20. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A 6 után nem evés tényleg nem a legjobb. Csökkentsd a szénhidrátot. Ehhez nem kell számolgatni sem!

A kocogás is jó ötlet!

2012. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

6 után egyébként sem kellene enni... senkinek sem. Szoptatás alatt sem. :p

Csatlakozom az előttem szólókhoz: kerüld a cukros ételeket, teljes kiőrlésű liszteket, sok zöldség (gyümölcsben gyümölcscukor!!! így óvatosan!), és sok-sok folyadék, így a tejednek semmi baja nem lesz. Vitaminpótlásról gondoskodj, a mozgással viszont szoptatás alatt óvatosan, fokozatosan..! Megfelelő sportmelltartóban, nehogy mellgyulladás legyen a vége..! De a szoptatás-nem alvás kombó amúgy is fogyaszt ;)

2012. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!