Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik sokáig szoptatjá...

Anyukák, akik sokáig szoptatjátok/szoptattátok babáitokat, mikor kezdtetek hozzátáplálni?

Figyelt kérdés
Sokáig alatt értem 1,5-2 év. Ezalatt mikor adtatok először neki az anyatejen kívűl mást?Mikor adtatok folyadékot és mit?

2013. márc. 1. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapig szoptattam. Az első hat hónapban semmi mást nem kapott, csak anyatejet. (vizet sem adtam, nem igényelte). 6 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást gyümölcsökkel, majd jöttek a főzelékek.
2013. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapig szoptattam.5 hónaposan kapott almalevet először,majd szépen fokozatosan vezettük be a többit.9 hónapos koráig 3x szopizott egy nap,aztán már csak kétszer reggel-este.
2013. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapig szoptattam, 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, addig csak anyatej. Folyadékot is akkor kezdett el inni, először csak vizet adtam.
2013. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most 18 hós a lányom, 3- szor szopizik még mindig egy nap, ezen kívül van 5 "rendes" evés is.

Pontosan 24 hetes volt, amikor kivette a banánt a kezemből, szóval akkor kezdtük a hozzátáplálást.

9 hónapos koráig inkább csak falatokat evett, inni sem kért külön, azóta ásványvizet adok ( alacsony ásv.anyag tartalmút), nagyon ritkán gyümölcsteát.

2013. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy addig csak anyatej volt, semmi más ( víz sem). Illetve, narancslevet szoktam adni neki még, néha bolti gyümölcslevet ( de azt annyira nem szeretem- egyébként csak a 100%- osat veszem meg)
2013. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,ahogy az első mondta ,27 hónapig szoptattam.
2013. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!