Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki sokat hízott a...

Van olyan, aki sokat hízott a terhesség alatt és a szoptatás alatt nem fogyott?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja,hogy a szoptatás a legjobb zsírégető,én odafigyelek a kajára,de nem moccan a mérleg,pedig csak szopizik a babám

2013. márc. 3. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 kg-ot híztam, és a szoptatás alatt semmi nem ment le. Amikor féléves volt a babám és már evett mást is, akkor kezdtem el diétázni, persze mellette továbbra is szoptattam, és onnantól kezdve mentek lefelé a kilók.
2013. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elmondod,hogy milyen diétát csináltál?
2013. márc. 3. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok,én 20 kg-ot híztam,-10-zel jöttem haza,de az a 10 kg még mindig rajtam van,sőt még híztam is 2 kg-ot :( Én is azt olvasom mindenhol,hogy szoptatás alatt hamarabb lemegy,de nővérem meg azt mondta,hogy pont hogy addig nem megy le,mert akkor ugye nem fogyózhatsz,enni kell rendesen,ő is utána fogyott le.Első babámat nem tudtam szoptatni,de nála se ment le hamar,vele is 20 kg-ot híztam,nekem akkor azt mondták,a gyerek 1 éves koráig lemegy,hát akkor így is volt,remélem most is le fog menni,3 hónapos a babám
2013. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt csak jöttek fel a kilók. :(

Sajnos nem mindenki fogy.

A lányom 2 éves lett, mire visszaálltam az eredeti súlyomra, mindenféle fogyókúra nélkül.

2013. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első lányommal 13 kg-ot híztam és szoptatás alatt szedtem fel rengeteget. Nem is bírtam lefogyni :(

Most a második babámmal 9 kg-ot híztam (de úgy, h. a terhesség alatt végig 6 kg volt rajtam, az utolsó 3 hétben jött fel még 3 kg), most 2,5 hetes a baba, van még rajtam 2 kg. Próbálok kenyeret nem enni (terhesség alatt is a kenyér elhagyása segített, h. nem híztam többet) és a péksüteményeket hanyagolni.

Egyébként minden mást eszem, mert a tej miatt kell. A szénhidrátot sem szabad teljesen elhagyni, tapasztalatom, h. a kenyér és péksütemény a legdurvább hízlaló, puffasztó étel. Helyettük abonettet és ropikenyeret eszem.

2013. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát valószínü hogy a szerencsések közé tartozom Fiammal 28 kg híztam , lányommal 30kg, és a harmadik pici fiammal aki most 9 hónapos 33 kg-ot szedtem fel. Egyikkel sem maradt rajtam semmi. Most 55 kg vagyok 38 éves és csak szopiztak a gyerekeim és zabállllltam a szoptatás alatt is. Úgy látszik én ilyen alkat vagyok. :-) Lehet hogy majd aváltozó koromban meg én szívok majd nagyot.
2013. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem. 16 kg-t szedtem fel, 10 lejött a szüléssel (sok volt a víz). A hat viszont nem akar moccanni, sőt, tegnap láttam, hogy feljött még 2 :( Próbálok nem zabálni, de kívánósabb vagyok mint terhesen :)
2013. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindkét gyermekemmel 20 kg korul híztam, és mivel nem ngyon figyeltem, híztam még a szoptatás alatt is....
2013. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dettó! Nekem is a kizárólagos szoptatás ideje alatt jött fel a legtöbb plusz kg, nem is a várandósságom alatt. A 6. hónaptól kezdett lemenni, amikor már mást is kezdett enni a bébi.

Nem az a gond, ha feljönnek a kilók ilyenkor, mert jobb is, ha ilyenkor "ki vannak párnázva" az ember idegei;), hanem, ha szoptatás után is sokáig ott megmarad.

Még mindig van rajtam +5 kg, de nem vészes, főleg a hasam és a derekam tájékán, onnan nem akar lemenni, de járok tornázni, figyelek a kajára, szóval igyekszem. :)

(Már csak napi 2x és éjjel is 2x szopizik a baba, 11 hós.)

2013. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát akkor szolj a pasidnak hogy ő szoptasson inkább és lehet ugy jobban zsír égető hatásu lesz neked egy kis ágy torna ;)
2013. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!