Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görögszéna magkapszula tényleg...

Görögszéna magkapszula tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Fejés hatására tényleg serkenni fog a tej mennyisége? Minden szopi után kell? hányszor fejjek egy nap? Hogy adjam este oda a babának ha a cumis üveget hírből se ismeri és nem is akarom kávés pohárbol adjam neki? 2 hetes mano anyukája
2013. márc. 4. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én teaként ittam a görögszénamagot. Nekem igazán a sok szopi és a fejés segített.Minél többet fejtem, annál több tejem lett, így annál többet tudtam lefejni. Először 10-20 ml-t fejtem le szoptatások után, aztán egy idő után elértem az 50-100 gramm közötti értéket. Én úgy csináltam a fejéseket, hogy minden napszakban fejtem, reggel-délelőtt-délben-délután-este-éjjel.Este is ciciből etesd a babád. Nekünk a fecskendőből etetés vált még be, de egy ismerősöm kanálból adta oda a tejcsit a babának.
2013. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!