Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Így "fogyózhatok" szoptatás...

Így "fogyózhatok" szoptatás alatt? Nem lesz kevesebb a tejem?

Figyelt kérdés

Igazából semmit sem zárnék ki az étrendből,csak kevesebbet ennék, esetleg sűrűbben.

Kb 5-6 kg plusz van rajtam, de úgy szeretnék tőle megszabadulni....alapvetően ez a módszer mindig bejött eddig,mikor fogyni akartam, csak most szoptatás alatt nem tudom befolyásolja-e a tejmennyiséget.


2013. márc. 4. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg,hogy nagyokat sétáljatok,akár 2 órát is egy nap.Ne egyél kevesebbet,egyél mert az fontos a szervezeted egészségének,de tápláló ételeket fogyasszál,és zárj ki az étrendedből egészségtelen dolgokat.Rengeteg zöldség,gyümölcs,levesek,és hús,ezek meglegyenek.Tehát egészségesen,tápláló dolgokat egyél,és csökkentheted a mennyiséget,de ne drasztikusan!
2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!