Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tartsam ébren a babámat?

Hogyan tartsam ébren a babámat?

Figyelt kérdés
3 hetes a picim és evés közben folyton bealszik, egyszerűen képtelenség felébreszteni, aztán persze nem eszik eleget és fél óra múlva felébred üvölteni! Mit tegyek?
2009. szept. 16. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ! Nálunk is ugyenez volt a helyzet, én sem tudtam felébreszteni semmivel, akármit csináltam. Ő még nagyon pici, elfárad a szopizásban, meg megnyugtatja őket a szopi. Az enyém volt hogy emitt szinte egész nap cicin volt. De kinövi hamar, 1-2 hét. Estleg vedd fel böfiztetni, akkor talán felébred. Más ötletem nincs.
2009. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok köszi, akkor bízom benne, hogy kinövi majd...

Nappal még csak hagyján, de éjjel folyton mellre tenni elég fárasztó...

2009. szept. 16. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pláne éjjel megvárom míg rendesen felébred. Nem sírni szokott, hanem úgymond "nyekeregni", de ezt álmában is rendszeresen teszi. Rájöttem, ha egyből felveszem, akkor lazán bealszik 2 perc után hisz még nincs igazán ébren. 20-30 perc elteltével szoktam felvenni, ilyenkor már sűrűsödnek a nyekergések - innen tudom, hogy kezd magához térni. Ilyenkor nem alszik már be olyan könnyen. Illetve egy pelucsere garantáltan felébreszti, amit mondjuk a gyerekorvos tanácsára éjjel csak 1* szoktam cserélni.
2009. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!