Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopási sztrájk volt már...

Szopási sztrájk volt már nálatok? Hány napig tartott és végül sikerült visszaszoktatni, vagy végleg abbahagyta a szopit? Milyen módszert tudtok a visszaszoktatásra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk nem volt. Olyan volt, hogy csak játszott vele, arra azt mondtam, hogy játék nincs :) És akkor az a cici ki is lett lőve. Szerintem ha magától elhagyta, vagy abbahagyta, akkor már nem fog visszaszokni, vagy nem érdemes (hacsak nem picike baba még, akkor talán érdemes vele küzdeni :))
2013. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem hagyta abba. Sokat voltunk összebújva, félálomban, álmában szoptattam, ha jól emlékszem 3- 4 napig tartott, fél éves kora körül. Most 2,5, reggel- este még szopik.
2013. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
10-11 hetes korában kezdődött, akkor 2 napig tartott, utána megint szopott rendesen, majd egy hétre rá megint sztrájkba kezdett, 1-2 hétig szenvedtünk mindketten, de már semmivel sem tudtam rávenni a cicizésre. Azóta tápszeres, és sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb a fiam mióta nem szopik.
2013. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 10 hónapos,eddig rendesen szopott és egyik napról a másikra be sem akarja kapni,nem értem,nem tudom mivel lehetne rávenni,most fejek és kiskanállal etetem,mert sajnos a cumis üveget sosem fogadta el,azt sem tudom miért..
2013. márc. 20. 08:06
 5/7 xStefix ***** válasza:
100%
Egy kis segítség: [link]
2013. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tényleg beteg volt,most gyógyul,meg jön a foga is,+meg is harapott én meg felkiáltottam..ezek kiválthatták,most az a kérdés,vissza tudom-e szoktatni,tej van,vkinek sikerült még?
2013. márc. 20. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát barátnőmmel hanyagoltuk egy hétig, mert éppen kiestek a tejfogai...
2013. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!