Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap jöttünk haza a kórházbó...

Tegnap jöttünk haza a kórházból (császár). Már ott fejnem kellet a tejcsit?! (lent böv)

Figyelt kérdés
Azért kellet fejnem mert a lányom nem szivta a cicit csak "játszot" vele.Cumisüvegből elfogadja.Fog egyáltalán szopikázni vagy marad a cumisüveg?Megirnátok nekem hogy hogy lesz tovább.Véleményetekre vagyok kiváncsi?
2009. szept. 18. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kapott cumisüveget?

Az üvegből könnyebben jön, nem kell úgy megdolgozni érte. Ne adj neki, ha elég éhes lesz, akkor nekiáll rendesen szopni.

2009. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a korházakban sokszor leegyszerűsítik a dolgot. ha valamelyik baba hamarabb megéhezeik, muszály megetetni és ugye ha nem babás szobában vagy , nem hozzák ki. otthon ne adj neki üvegből. elfogadja majd tőled is, ha igazán éhes. ne add fel, ne menekülj a cumisüveghez, ha nem akar szopni. de fejni szoptatás után azért kell majd.
2009. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. még annyit, én is császáros voltam 2 alkalommal, nem babás szobában. de volt olyan, h császár utáni 2. napon az anyuka átkérte magát a babásba. tehát ha valaki netán szeretne a babával lenni, az ne hátráljon meg amiatt, h császározták. kimerítőbb, de akkor a babával vagy végig. bár vannak korházak ahol este a babás szobábol is elviszik a babákat, h az anyuka tudjon pihenni.
2009. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért mert ott mondták hogy hozatassak be cumisüveget mert látták hogy csak játszik a cicin és abbol meg elfogadja.Hát akkor én már nem adom neki oda csak a cicit mert tényleg nem dolgozik meg érte csak a könnyebbik részét csinálja a babucikám.Köszönöm a válaszaitokat.
2009. szept. 18. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is inkább csak játszott vele, de ne add fel! Tedd sűrűbben ha kell cicire, ne adj, ha nem szükséges cumisüveget. Kitartás és rá fog jönni a drága, hogy anya cicije a legjobb!
2009. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom 3 hetes koráig, amikor a karomban eldöntöttem,hogy megszoptassam elkezdett ordítani ,ahogyan a kis száján kifért.Képes volt 1 órán át sírni a szomszédok már megkérdezték,hogy szegény ilyen hasfájós?Nem mondom csak szopnia kellene.Volt,hogy én is lefejtem ,mert nem bírtam,hogy képes inkább sírni,mint hogy igyon akár egy kortyot is és cumisüvegben adtam neki,de minden esetben megpróbáltam cicire rakni.Majd 3 hetes korától kezdve a sírásra "szánt" idő napról-napra csökkent. Most 13 hónapos reggel és este szopizik.Hamar rá fog jönni a baba,hogy az üvegből könnyebb kiszívni,ezért próbáld minden etetést a szoptatással kezdeni.
2009. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!