Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erős tejleadó reflex-szel mit...

Erős tejleadó reflex-szel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mit csináltok ha mindkét mellből spriccelve jön a tej szopikor. Pár másodperc törlés a textilpelussal, utána már nem. Ma már 3x volt ilyen. 3 órás szopiról 2 óránkéntire váltott a lányom, lehet hogy felturbózta kissé? El fog ez múlni?
2013. márc. 27. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfog múlni,nálam is ez volt.Gondolom még picike a babád. :)
2013. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt nekem is,kicsit lefejtem az elején hogy ne spricceljen,de csak pár milit.Vagy textilpelus...elmulik egy idő után.
2013. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
később már nem lesz ilyen erős,meg a baba is nagyobbakat tud kortyolni,nem fulladozik már tőle,nálunk ez volt,most 11 hónapos,minden beállt
2013. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dorka6 ***** válasza:
Talán segítene, ha szopi előtt lefejnél valamennyit a melledből és csak után tennéd rá a babát. Segíthetnek azok a szoptatási pozíciók, mikor a kisbaba a mell szintjénél feljebb helyezkedik el (például jól beválik az ülve, vagy félülő helyzetben szoptatás, vagy a fekve szoptatás, úgy, hogy a baba párnán fekszik melletted; de hanyatt fekvéssel is meg lehetne próbálkozni).
2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dorka6 ***** válasza:
Szerintem nem probléma, hogy két, vagy három óránként szopik egy baba. Fontos, hogy igény szerint kerülhessen mellre. Sokszor a szopi, nemcsak az éhség csillapítására szolgál, előfordul, hogy a baba az édesanyja közelségére vágyik, de egy-egy növekedési ugrás előtt is szoktak gyakrabban szopizni a babák.
2013. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...
2013. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!