Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyiket válasszam a kézi...

Melyiket válasszam a kézi vagy az elektromos mellszívót? Milyen márkájút keressek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs a környezetemben senki, akinek kisbabája lenne, így nem tudok honnan tanácsot kérni, csak látom hogy rengeteg féle-fajta van, és lassan be kell szereznem. 29 hkm
2013. márc. 27. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt Medela elektromos, és Avent kézi. A kézi sokkal jobban bejött. De ez egyén függő, kinek mi válik be...
2013. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Medela kézi van, nagyon jó, bár egy idő után a csuklóm már fáj tőle.
2013. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Medela gépi van, kézivel kezdtem, de fájt a kezem és a kórházban a gépi jobban bejött, így azt eladtam és vettem a gépit. A kézi Bertoni volt nem túl drága, gondoltam, ha nem jön be akkor sem vesztek egy vagyont, viszont aki megvette, mondta ismeri a szerkentyűt és pont ilyet keres. Lehet a kórházban ahol szülsz Te is ki tudod próbálni és utána sem késő venni.
2013. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Medela kézi pumpásat használtam én is. Nem figyeltem a szívás erősségére, és elég szépen megjártam. Annyira, hogy a szoptatást is abba kellett hagynom. Válassz bármilyet, de mindig ügyelj, hogy milyen a szívó erőssége. Kezdetben semmi képpen ne maximumon használd, hiába gyorsabban kiszívja a tejed.
2013. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avent kézit használok már több mint 6 hónapja. Nekem bevált, csak mostanra fáj nagyon a kezem, csuklóm, stb. Hosszabb távra minden képen a gépi éri meg, csak ezt nem tudtam előre :)
2013. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én megvettem a gépit, és nem bántam meg. igaz, drágább jóval, mint a kézi, de nem akartam, hogy fájjon a csuklóm a sok pumpálástól.

szóval avent gépit vettem, ez egyébként használható kéziként is, van hozzá utazós adapter is, ha nincs a közelben konnektor :)

szettben (mellszívó+cumisüvegek+tejtárolók) jobban megéri.

2013. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időszakom, amikor csak fejtem (baba beteg volt, nem tudott szopizni), így sokat próbáltam. Gépi Medela, kézi és gépi Avent. Nekem a gép Medela volt a leggyengébb, azzal tök kevés jött le. Utána vettem kézi Aventet, az nagyon bevált, de a napi 8 fejéstől már úgy fájt a kezem, hogy azt hittem ínhüvelygyulladásom lett. Akkor váltottam gépi Aventre és az nagyon-nagyon bevált. Aztán szerencsére visszatértünk a szopira, azét az egy megváltás volt.
2013. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!