Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudom növelni a tejmennyi...

Hogy tudom növelni a tejmennyiséget?

Figyelt kérdés

5 és fél hós a babám. Tudom sokat kell cicire tenni. Csak segíteni szeretnék, hátha valamitől több lesz.

Eddig 2 óránként evett kb 100ml-t, most van hogy óránként, másfél óránként kéri, biztos kevés neki ami benne van. Sose fejtem,be van állva a kereslet-kínálat.


2013. ápr. 3. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakrabban kell cicire tenni, ez a leghatásosabb. esetleg próbálj fejni, üres cicire rátenni egy dbig és odaadni üvegből a tejet. én laktoherbet iszom, nekem az is segít meg van ez a urtica urens 5ch homeos bogyó. vannak ilyen kapszulák is, meg ismerősömnek a görögszéna jött be, én nem próbáltam, mert sztem undorító
2013. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 4. 09:58
 3/4 Lakt.Mónika ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A babáknál 3 és 6 hetesen, valamint 3 és 6 hónaposan fejlődési ugrások mennek végbe. Ezekben az időszakokban gyakrabban szeretnénk cicizni, hogy felturbózzák pár napra a tejmennyiséget. Miután a pár nap letelt ismételten visszaállnak az eredeti mennyiségre, az eredeti időközökre. Ha igény szerint szoptatod a babád és hagyod neki, hogy gyakrabban mellre kerüljön, akkor nem lesz kevés a tejed, mert (ahogy írtad: kereslet-kínálat elve alapján) ha többször üríti a babád, akkor többször fog visszatermelődni a kívánt mennyiség.

2013. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válast :), mindig cicire rakom ha kéri nem szoktam nézni az időt, akkor ez a legjobb a tejnővelésére.
2013. ápr. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!