Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek milyen volt szülés...

Nektek milyen volt szülés után az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
Erős vagy gyenge+hány napig tartott?Szoptattatok még ekkor?
2013. ápr. 4. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 8 héttel megjött.

Szoptatok még.Nekem nagyon erős volt.

Ömlött belőlem,az Always éjszakait használtam

nappal is,annyi volt.7 napig tarott.

Most jött meg megint,most sokkal kevesebb,elég

a normál betét,és 5 napig tartott.

Azt sajnálom,hogy még nem tudok tampont használni,

mert baromira fáj még a felhelyezés.:((( Utálom a

betétet.

Spontán szültem.

2013. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
Nekem szülés után 8 hónappal jött meg.Még 3 hónapig szoptattam utána is.Szerencsés vagyok mert két napra redukálódott a vérzés.Addig jön rendesen utána még két napig pici barnázás de az már tisztasági betéttel kihúzom.Néha annyira fáj az eleje,hogy gyógyszer kell,van amikor meg észre sem veszem.És tiszta vicces,de egyik hónapban szombaton jön meg másik hónapban meg kedden:-)
2013. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollra úgy mentem, hogy menstruáltam.
2013. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
9hónapos a babám,1hónapja már csak reggel szopizott,tegnap pedig azt is lehagytuk.Tegnap este pisilés után mikor megtöröltem magam véres volt a papir.Ma meg csak barnázok...Meg fog jönni rendesen,vagy ez az első vérzésem ilyen gyenge lesz?
2013. ápr. 4. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a babám, amikor megjött, szoptatás alatt. Hát NAAAGYON durván erős volt! Nem tudom,hány napig tartott, de a legnagyobb tampon + a legnagyobb szárnyas betét kellett ahhoz, hogy "túléljem".
2013. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt, amikor először megjött. Utana még 2x havonta, de amikor 5 hónapos volt, akkor jöhetett meg igazán, mert akkor már tényleg ugyanolyan volt mint terhesség előtt. Első két nap erős aztán 3 napig egyre gyengébb. Első nap ugyanúgy fájt mint régen, de most nehezebben viseltem. Sosem fajt nagyon.
2015. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 6,5 hónapos a kisfiam, még mindig szoptatok, 5x. Amióta igazán megjött, kevesebb a tejem. El is apadt, de vissza küzdöttem. Nem tudom, hogy a mensi miatt apadt el es lett kevesebb is, vagy a hozzátáplálás miatt... Talán mindkettő, de örülök l, hogy megint van tejem.
2015. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!