Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek jól alakulok?

Szerintetek jól alakulok?

Figyelt kérdés
82 kg-val mentem szülni, most 65-66 kg vagyok, a fiam jövőhéten lesz 6 hónapos. Diétázni azért nem diétáztam, de pl figyeltem a kajára általában húst ettem zöldséggel ebédre..stb. viszont sajnos nem sajnos, de mindennap eszem pár kocka étcsokit, mert a szopi óta kívánom és erről nem tudtam és nem is akartam lemondani..viszont most kb 1 hónapja áll a súlyom. azt mondják az utolsó kilók nehezebben mennek le. Szerintetek mit tegyek hogy újra beinduljon? Gerincfájdalmam van szülés óta (gyógymasszőr elég jól rendbe rakja mindig), sajnos utóbb a talajgyakorlat is borzalmas fájdalmakhoz vezetett. Milyen gyakorlatot tudok így végezni? Enni kevés kenyeret eszem, az is teljeskiőrlésű, nem vagyok nagy tejtermékes sem, kevés sajtot eszem és tejet teszem a kávéba. Húst eszem, zöldésgeket, gyümölcsöt..süti, chips és társai nem. Csak az étcsoki, amit említettem pár kocka. Jó sztetek, amennyit eddig le tudtam adni? (171 cm vagyok)

2013. ápr. 15. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem 171 cm-hez szuper máris a súlyod. Nyilván Te látod, hogy mi az amin alakítani szeretnél még, de én nem változtatnék az étkezésemen egy kicsit sem. Az étcsokival nem ártasz. Csak jót teszel vele magadnak, hogy eszed antioxidánstartalma miatt, a boldogsághormonról nem is beszélve. Legyél türelemmel, inkább ne erőltesd a talajtornát amíg fáj, nehogy valami maradandó problémát csinálj magadnak. Idővel úgyis leadod ha ilyen elszánt vagy.
2013. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!

őszintén igazán a hasamon alakitanék még, de csak mert így kibuggyan a hasam és nagyon nincs pénzem ezért új nadrágkollekciót venni...igaz, most jön a nyár, szval eddig meg jól kibírtam sztreccsnaciban :-P

valóban lehet türelmesebbnek kell lennem...

2013. ápr. 15. 13:48
 3/6 adriennjeni ***** válasza:
Ha pl. fogyókúrázol az első pár kiló hamar lemegy, aztán megáll. Akkor kell jobban ráhajtani tornával, aztán megint könnyebben megy. Én 30 kilót fogytam. Jól étkezel, a súlyod is pont optimális a magasságodhoz. Sokan még ennyit sem tudnak leadni a szülés után egy évvel, szóval legyél elégedett magaddal! :) Arra a területre tornázz jobban ahol a több felesleget látod. Szerintem. :)
2013. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát tornáznék én de mit szabad ilyen gerincfájdalom esetén?
2013. ápr. 16. 17:55
 5/6 adriennjeni ***** válasza:
Szerintem gyógytornászt kérdezz meg, ő tuti segít benne, mondanám a hasizom gyakorlatot de ha fáj a gerinced.... :( ilyen törzsfordítás, törzshajlítás gondolom nem árthat, de inkább orvos véleményére adj!
2013. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi!!
2013. ápr. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!