Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig jól alakulok a görbe...

Eddig jól alakulok a görbe alapján?

Figyelt kérdés

Nem késtünk le róla szerintetek , elkaphattuk a jó időt?



[link]


2009. márc. 11. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkaphattátok, de még korai az eredményről ez alapján a görbe alapján nyilatkozni :-).
2009. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszike a gyors választ nagyon ari vagy szóval akkor nem baj hogy ott kimaradt 2 nap ugye?

2009. márc. 11. 15:12
 3/7 A kérdező kommentje:
És miért nem húzza be szerinted a progi a coverline vonalat(vizszintes)?
2009. márc. 11. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Na erre nem tudok válaszolni... én amúgy a ciklusról rövid idő után áttértem másra, mert nekem összevissza huzgált be mindent :-) s aztán amikor megtudtuk, mi a bajom, akkor le is álltam a hőmérőzéssel, most kezelem magam. Illetve orvos kezel :-)

Előző voltam.

2009. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oks azért köszönöm megkérdezhetem mi volt a baj hogy leálltál a hőmérőzéssel?

Mi a baj nálad?

Persze ha nem vagyok indiszkrét....

2009. márc. 11. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, elmondom, lehet segít valakin: elkezdett tejem lenni, pedig terhes nem voltam, így elmentem orvoshoz, vért vettek, és kiderült hogy magas a prolaktin-szintem, és ez gátolja a teherbeesést, sőt, már az ovulációt is. Úgyhogy most szedem a gyógyszert és várom, hogy valami történjen :-D de optimista vagyok.
2009. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Gondolom bromokriptint szedsz rá.

Én is szedtem de csak 10 napig mert utána kiderült hogy minden rendben van velem, de már nálunk 3 éve nem jön a baba ha most sem sikerül akkor megyek laparra mert már hsgm volt.

Nincs mellékhatása a gyogyónka nálad?

Nálam nem volt semmi de sokan irják hogy nem bírják...

Remélem minden rendbejön minél elöbb nálad és hamar babás leszel , ehhez kívánok neked minél több erőt és egészséget és persze kitartás mert a remény hal meg utoljára....

Ildika

2009. márc. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!