Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Okozhat bajt? Lehet belőle...

Okozhat bajt? Lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam fogorvosnál,sajnos ki kellett húzni jó pár fogam:(.Az inyem még mindig vérezget kicsit és belázasodtam.Vettem be egy lázcsillapitót,de egyelőre nem vitte le.39fokos lázam van.Szoptatom a kisfiam,neki ezekből nem lesz problémája,mert igazából azt sem tudom biztosra miért lettem lázas,bár tuti a fogamtól.

Köszönöm.


2013. ápr. 17. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gyógyszert vettél be.

Ha jól tudom ugyanazok a szerek tiltottak szoptatás alatt, mint terhesség esetén. Pl. Panadolt lehet, Algoflexet már nem.

2013. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lakt.Mónika ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha jól értem a kérdésed akkor azért aggódsz, hogy lázasan szoptathatsz-e. Igen! Bármi is okozza a szervezetedben a lázat, az ellen ellenanyagokat termelsz, ami bekerül a tejbe, ezáltal a babádba is,így védi őt az esetleges fertőzésektől :) A láz nagyon kimerítő lehet a számodra, de a szoptatással több pihenéshez tudsz jutni pl ha fekve szopiztatsz közben el is tudtok aludni. Fontos a megfelelő folyadékpótlás a számodra, olyan, amit szívesen megiszol :) Mielőbbi jobbulást kívánok!

2013. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!