Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lapos mellbimbóval szoptatok,...

Lapos mellbimbóval szoptatok, most már 3 hónapja, a gyerek kiszívja, de iszonyatosan be van pirosodva és nagyon fáj, mit kenjek rá?

Figyelt kérdés
Anyatej, tiszta lanolinos kenőcs, garmastan kenőcs kipróbálva...
2013. ápr. 24. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sztem kérdezd meg a védőnőt vagy a patikust. amúgy sudocrémet mondanám
2013. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sudocremet tilos mellbimbóra kenni!!!!!!


Nekem ezt a kórházban mondták a csecsemős nővérek.

2013. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olíva olaj, nekem azt tanácsolták a kórházban.
2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő??
2013. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mármint bocsi ne azt kend rá :) csak hátha nmfog igy fájni, nekemis lapos és igy tökéletes :)


Amugy a garmastan kenőcs nagyon jó :)

2013. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ên a dmsajàt màrkàs krèmjét vettem ès bejött.
2013. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia a leg jobb erre az anyatej, a bimbóvédőt én nem ajánlom

nekem a babám majdnem leszokott a ciciről amikor azt kezdtem el használni mert nem ugyan úgy jön belőle a tej mint ha közvetlenül a melledből szopizna, nekem is lapot szak szóval befele forduló mellbimbóm van. Ha meggyógyult akkor viszont amit felír a doki bimbóvédő krémmel kenegesd minden szopi után kend be és szopi elött mosd le

2013. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nekem semmi nem segített, 5 hónapos a babám kb egy hónapja fájdalom mentes a szoptatás. Mondjuk én folyamatosan kentem tiszta lanolinos kenőccsel, az anyatej már bocsánat mindenkitől de sz**t sem ért:S De próbálgasd hátha neked bejön, még a levegőztetést mondják hogy segít(het)
2013. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A bimbóvédőből miért nem ugyanugy jön a tej? :)Ugyanugy a ciciből jön.

Mind1 csak egy ötlet volt meglehet probálni, nekem elfogadja azzal is meg anélkül is :))

2013. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem a védőnőm és a szoptatási tanácsadóm mondta amikor kipróbáltam a bimbóvédőt nem is fogadta el a lányom mert nem ugyan olyan mint a cici.
2013. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!