Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 honapos a kislanyom, es...

5 honapos a kislanyom, es szopizik meg, nekem kb.3 honapja nagyon fajnak a vegtagjaim reggel mikor folkelek, van valaki meg igy ezzel? , nagyon aggodom. Voltam orvosnal, azt mondtak szedjem a Calciumot. Szedem, de semmi valtozas.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
5 hónapja nagyon rövid idő, hogy olyan szintű kalciumot vonjon ki a szoptatás a szerevezetedből, amitől fájnak a végtagjaid. Mással lehet a gond.
2009. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az izületeid fájnak?

Mert nekem azok,főleg a bokám,reggel sántikálva tudok csak menni.Terhesség alatt meg a térdem fájt.

Hogy ez miért van nem tudom.

2009. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most, hogy mondjátok, nekem elmúlt mióta nem szoptatok. Eddig ez fel sem tűnt. Minden reggel sántikálva tudtam megtenni az első lépéseim, mert fájt a bokám. Két hete nem szoptatok, azóta nincs ilyen...de érdekes. Nem gondoltam volna, hogy ettől van.

Szóval akkor nyugi, majd elmúlik.

2009. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a szoptatas elvon asvanyi anyagokat es vitaminokat a szervezettol. Nekem a szoptatosoknak keszitett vitaminkomplex segitett. 5 honapos volt a fiam, amikor ugyanilyen panaszaim voltak.
2009. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!