Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen ételek, zöldségek,...

Milyen ételek, zöldségek, gyümölcsök puffasztanak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2009. szept. 27. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyülölcsök nem szoktak puffasztani, ellemben hajlam kérdése, de zöldségek közül az összes.
2009. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg azt mondják,ne együnk "K" betűseket,úgymint karfiol,karalábé,kelkáposzta stb....tehát azok amelyek téged felfújnak,valószínűleg a babát is puffasztják.de ez nem törvényszerű,szerintem ki kell próbálni kis adagokban azután majd látod.Ilyenek még a hüvelyesek,mint bab,borsó,lencse stb....én is nagy gondban voltam e végett,mert vegetáriánus vagyok,de picit eszek ebből is abból is aztán majd kiderül.az elején még jobban vigyáztam,kerültem ezeket,most 3 hónaposan már próbálkozom..
2009. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy csecsemősnővér felsorolta,h.mi az,ami nem puffasztHAT,zöldségek közül a sárgarépa,a cukkini,a padlizsán,a fehérrépa,a paradicsom sem viszont az allergizálhat.Gyümik közül az alma talán egyedül úgy emlékszem.A dinnyével nagyon kell vigyázni,meg kell mosni a héját mielőtt felvágod mert szalmonellát okozhat a késről belekerülő piszok,sok helyen trágyázzák a földjét.A szőlő akkor nem fúj fel,ha 2 órával előtte nem eszel mást.Valójában kísérletezni kell,mert nem vagyunk egyformák.Vitaminokra márpedig szükségünk van!Kérdés,h.a sok tápszeres zöld-gyümi mennyire egészséges...
2009. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!