Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatva altatja a...

Aki szoptatva altatja a babáját, nem szokott néha vele együtt elaludni egy picit?

Figyelt kérdés
Én szinte minden nap elszundítok kb 15-20 percre akárhogy örködök magam felett.19 hós a kisfiam.
2009. szept. 28. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mostanában már nem szoktam, régebben szinte mindig bealudtam, amikor fekve szoptattam. Igaz, ált. csak akkor, amikor már a babám is elaludt. Mostanság inkább felélénkül a szopizástól, így nem is igazán hagy aludni. Többnyire egész nap csak játszana :) Most 20 hónapos.
2009. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
enyém 7 hós, nem alszom el vele napközben, csak éjjel (még akkor is 1-2x szokott enni).
2009. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Én is addig aludtam el vele, amíg fekve szoptattam, ezért igyekeztem úgy intéztni a napomat, hogy az esti szopi után már nekem se kelljen felkelni. :)

Mostmár ez nem megoldható, úgyhogy jó ideje újra ülve szoptatok (kivéve éjjel és reggel), de mivel ő már sokkal gyorsabban elalszik, mint régen, így nekem szerencsére nincs rá annyi időm. Na jó, néha szendergek egy kicsit csukott szemmel, de aztán felébresztem magam, mostanra már elég könnyen megy. :)

19 hós lány anyukája

2009. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nálam meg az a gond hogy nagyon soká alszik el,hiába fáradt,ezért szundítok be én is.
2009. okt. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!