Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ehetem-e a norbi-menüt szoptat...

Ehetem-e a norbi-menüt szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Hát én akkor sem enném,ha nem szoptatok,nemhogy ilyenkor.

Azért derültek ki cifra dolgok a norbis kajákról.

Üdv

2008. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az előttem szólóval.

Biztos hogy te magad finomabbakat tudnál főzni és jobban jársz ha olyat eszel, amiben tudod mi van szerintem.

Vagy ha feltétlen rendelsz valahonnan, már van egy csomó ételszállító cég, ami talán egészségesebb a "norbi-menü"-től. Én mondjuk alapjáraton se vagyok híve a "dobozos" kajáknak, dehát ez is ízlés kérdése.

2008. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom, hogy tele van édesítőszerrel, ami kimondottan káros, főleg szoptatás alatt. Én sem ennék...

Meg kellene tudni, hogy miket tesznek bele főzéskor (ha egyáltalán hajlandóak ezt megadni).

2008. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
No meg kell a szénhidrát a tejcsihez... Én házilag kezdtem el úgy, hogy délig ettem mindent, 3-ig a kettesekből is, és utána csak 1-est, 2 nap után majdnem elment a tejem...
2008. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Norbi szerint Réka is ezeket ette még várandós volt és szoptatott is.

Szerintem eheted mert akkor nem is hízol el,de éhes sem leszel és a baba is megkap mindent.

Bár a K betűs zöldségekkel bajban vagyok.

Kérdezd meg a [link] .

Engem is érdekel a téma nagyon.

2009. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szeretném megvédeni ezt az egész Norbi-fogyókúrát.Sokan félreértelmezikm ezt az egészet,és azt gondolják,hogy a Norbi névvel fémjelzett termékeket kötelező enni.

"Derülnek ki cifra dolgok a Norbis kajákról" Ennek az időintervallum a lényege,nem az,hogy ezeket egyed.Ez csak egy lehetőség,de saját kajákból is simán megoldható,csak arra figyelj,mit meddig eszel.Én így csinálom,soha nem veszek Norbis kajákat,mert egyrészt nekem drága,másrészt szerintem nem egészséges olyan sok műcukrot enni.

Szóval ha így érzed jól madgadat miért ne ehetnl így?Csak figyelj az egészséges táplálkozásra!A babának ettől miért lenne baja?

2009. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok:bocsánat,de némely ember olyan hülyeségeket gondol...ettől mi baj származna,ha ugyanazt eszi mint eddig?
2009. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!