Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyűjtötted az anyatejet?

Gyűjtötted az anyatejet?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ès hogyan tudtad rendszerzni? Felhasználtad végül?
2013. máj. 9. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyűjtöm, hogy legyen mihez nyúlni, ha el kell mennem valahová és valakire rá kell bíznom a babát, vagy együtt megyünk hosszabb időre (én nem szoptatok nyilvánosan).

Később jó lesz főzelékekhez is neki.

Rendszerezni nagyon egyszerű, 1 dl-es műanyag eldobható poharakban gyűjtöm, alkoholos filccel rá van írva mindegyikre a dátum és a mennyiség.

2013. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom pl tejfölös pohàrban gyűjtötted?!?! Azt hogyan sterilizàltad? Vagy nem kell?
2013. máj. 9. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Tejfölös pohár?! Az nem is zárható Díos mío.


Nekem Avent gyűjtőpoharaim vannak abban fagyasztottam, és filccel ráírtam. Illetve Medela gyűjtőzacskóim is voltak, szintén ráírtam. Egy részét egy ismerősöm babája kapta meg, másrészét pürékhez használtam fel. Sütőtökkel, krumplival.... Egy része pedig végül a lefolyóban landolt.

2013. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jooo... :-) nem gondolkoztam :-) tenyleg nem tokeletes a tejfolos pohar
2013. máj. 10. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Avent pohárban gyűjtöttem én is. (árban kb annyi, mint a gyűjtőzacskó, de ezt többször lehet használni) Egy külön fiók volt a fagyasztóban a tejnek. Én matricáztam, nem filceztem, de egyre megy.

Pépekhez jól jött- volna, ha esznek ilyeneket. Egyik sem ette, szóval sajnos végül mind kiöntöttem.

2013. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nem tejfölös, hanem írtam, 1 dl-es műanyag pohárban, háztartási boltban vettem.

Folpackkal legumizom a tetejét és kész.


Amúgy a védőnőm mondta, van olyan anyukája, aki a kis joghurtos poharakat mossa ki és abban gyűjti, de nekem nem volt kedvem mosogatni, ezért vettem bolti poharakat, nem drága.

Felesleges drága tejtartó dobozokat/zacskót venni, ez csak üzleti fogás, semmi baja nem lesz a tejnek a poharakban sem, én már hosszú hónapok óta így gyűjtöm - adom a lányomnak.

2013. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!