Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sárgaság mikor mulik el? 2-3...

Sárgaság mikor mulik el? 2-3 hét is eltelhet? Csak anyatejet kap 9 napos

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 3 hetesen múlt el!
2013. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom is csak anyatejes, de úgy besárgult, hogy 1 hétig kórházban voltunk születése után, kb. 3 hetes lehetett, mire már nem látszódott.


Nekem a kórházban azt mondták rengeteget kell innia, hogy tisztuljon a szervezete, így a tej mellett kapott vizet is.

2013. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még 6 hetesen is sárga volt egyik fiam, másik meg több, mint két hónaposan is.
2013. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hetekkel később múlt el. Nem kapott csak anyatejet, mindig mentünk vissza vérvételre és folyamatosan javult az állapota.
2013. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
csak anyatejeseknél előfordulhat hogy hónapokig kitart, persze azért fokozatosan halványulnia kell. Az én fiamat két hónaposan el is küldték kivizsgálásra mert még mindig sárga volt, de kiderült hogy semmi baja. Azóta szépen elmúlt, de icipicit még mindig látszik a fülénél meg az orra tövében, most 4 hós.
2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!