Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Régen mit használtak melltartó...

Régen mit használtak melltartó betét helyett?

Figyelt kérdés
Rengeteg a tejem, dobozszámra hsználom el a melltartó betétet. Ma elfogyott és elgondolkodtam vajon régen mit tettek oda?
2013. máj. 13. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vattát, rongyot.
2013. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pelenkát. Akkor még nem voltak eldobható pelenkák, csak textilek.
2013. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tegyél oda összehajtogatott textilpelenkát.

A barátnőmnek sem volt elég a melltartóbetét, éjszakára mindig pelust tett oda. Kényelmes top és bele az összehajtogatott pelenka. De puha, kis méretű törölköző is jó.

2013. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tisztasági betét!? Olcsóbb mint a melltartó betét.
2013. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van mosható melltartóbetét is....
2013. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. máj. 13. 08:14
 7/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ejszakara tetra pelust aztan mikor az sem volt mar eleg, keztorlo turcsit tettem:-):-) nappal eleg volt a betet, csak ejszaka problemaztam!
2013. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mosható melltartóbetétet használtam és nagyon bevált!
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is mosható melltartóbetétet használtam, ez tényleg nem csúszik el és a végén sokkal olcsóbbra jön ki!
2013. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én északára összehajtott pelust használok, úgy ahogy az egyik hozzászóló írta, egy testhezálló trikót veszek fel alulra, és az ott tartja a textil pelust.

A mosható melltartóbetét nekem abszolút nem vált be, mindig átázott sajnos (lehet rossz fajtát vettem, nem tudom).

A tisztasági betétre én is gondoltam még régen, csak nem tudtam, hogy van-e valamivel impregnálva esetleg, ami a babának nem tesz jót, így azt nem használtam.

2013. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!