Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tandem szopival kapcsolatban...

Tandem szopival kapcsolatban van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Lányom 10 hónapos és nyár végén szeretnénk kistesóra gyúrni. :) Még szopizik, bár már csak kb. 3szor nappal és egyszer éjszaka. Szeretném tovább szoptatni. Ha ennek akadálya a kistesó, akkor még várunk vele...
2013. máj. 19. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptattam terhesen is, 2-t is egyszerre. 2 hónap híján 2 év van köztük. 2 évesen még 2-3szor szopott a fiam, aztán 1 éven át egyszerre is szopiztak... A szoptatás nem akadálya a terhességnek, fordítva sem. (Kivéve ha vlt vetélés koraszülés az előzményekben, mert akkor nem javasolják a szoptatást)
2013. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg senki szinte?


Én is csináltam, ahogy az első. Annyi, hogy a szoptatás megnehezítHETi a teherbeesést.

De amúgy nem zárja ki egymást a 2.

2013. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoptattam akkor is, amikor a kicsivel pocakos voltam, és 2 gyermekemet is egyszerre. És elég sok anyukát ismerek, aki csinálta, és senkinek semmi baja nem volt tőle.

Annyi, hogy ilyenkor még fokozottabban kell ügyelni a vitamin és folyadékbevitelre, a magzat is kiveszi, a szoptatás is elvonja, szóval- bár nem vagyok komplexvitaminpárti, ebben az időben (terhesség+ szoptatás egyszerre)mindenképp érdemes szedni, és mellette odafigyelni a helyes táplálkozásra.

Az enyémek között amúgy 23 hónap van. A nagy 1 éves kora körül kezdtük el a tesóprojektet, és gyorsan sikerült.

2013. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!