Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel lehet kenegetni a...

Mivel lehet kenegetni a bimbóudvart, hogy egy-két hét alatt rendbejöjjön?

Figyelt kérdés

Igaz, még nem szoptatok, de volt pár csúnya szőrtüszőbenövésem a bimbóudvar körül. Kozmetikus piszkálta ki tűvel a bőr alatt fél! centivel lévő szőrszálakat, és most a bimbóudvarom körül kisebb-nagyobb sebek vannak, olyasmi, ami pattanás után marad, ilyen pici kis kerek.

Volt egy nagyobb, azt körömvirágkrémmel betakartam, leragasztottam, mert majdnem fél centi átmérőjű kráterszerű volt, ott több mély szőrszál volt. 3 nap alatt összezsugorodott, mint a többi, de a ragtapasz alatt nagyon kiszáradt, hámlik.


Házi praktikák vannak? pl méz, mint a cserepes ajkakra, krémek?


2013. máj. 19. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta lanolin a patikában kapható
2013. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az anyatej 1-2 nap alatt begyógyítja a sebet!
2013. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: nagyon szépen köszönöm, a másodiknak is, de még egyszer elmondanám, hogy még nem szoptatok.
2013. máj. 19. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Bepanthen v. neogranormon krém. A Bepanthenből van olyan is, ami vérző, nyílt sebre is jó, gyorsan összehúzza a bőrt, hámosít, és puhán tartja a hámot. Azt hiszem Bep. Plusz a neve. (Kisfiamnak, mikor beszakadt a fejbőre, ezt kentem, szépen és gyorsan gyógyult, nyom nélkül ráadásul.
2013. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lansinoh krém, a sebes mellbimbómmal csodát tett:D
2013. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!