Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel milyen szoptatni?...

Bimbóvédővel milyen szoptatni? Ugy is be kell tudni kapnia a bimbóudvart?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak bimbóvédővel tudott szopni a kislányom mert kicsi volt a bimbóm nélküle nem tudta bekapni :(.


De igen ugyan ugy tud szopizni vele .

2013. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, majdnem ugyanúgy, mint anélkül. Csak fontos, hogy ne pici-mini bimbóvédőt vegyél, nekem a kórházban a neonatológus szoptatási tanácsadó a Medelát ajánlotta, kifejezetten azért, mert azzal be tudja kapni a bimbóudvar egy részét is.
2013. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be a bimbóvédő, nem tudott vele rendesen szopizni, kevés tejcsihez jutott így babám.
2013. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak azzal tudtam szoptatni, mert nagyon érzékeny volt különben. Rendesen bekapta úgy is. Annyi hátránya volt, hogy sok levegőt nyelt állítólag emiatt, de ebben nem vagyok biztos, mert nagyon mohó volt, és az is lehetett az oka.
2013. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kapta be a bimbóudvart, úgy szopott vele mint egy cumiból, hogy csak a bimbó részt vette be. Hat hónapos volt mikor el tudtuk hagyni és azóta tud jól szopni.
2013. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és mi a mam bimbóvédőjét szerettük, kb az összet próbáltam.
2013. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mam a legjobb, nekem csak azzal tud szopizni a kisfiam.
2013. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!