Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti adtok vizet ilyen melegben,...

Ti adtok vizet ilyen melegben, vagy nyáron a kizárólag szoptatott babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Én adtam (emiatt le fognak pontozni de nem érdekel). Nem igény szerint szoptattam, mert nálunk nem működött a dolog, ezért kínálgattam. nagyon ritkán fogadta csak el egyébként. Ha nem fogadja el, akkor nincs is rá szüksége amúgy.
2013. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem fogadja el, már 3 Hónapos mondjuk csak gondoltam elfogadja, de akkor nem erőltetem :)
2013. máj. 20. 09:02
 3/26 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én most 'nyáron' kezdtem el neki adni. Sokat sétálunk, és egyszerűen nincs lehetőség mindig megszoptatni csak szomjoltásképpen. Pohárból itatom, nagyon ügyes és szereti. 6 hónapos.
2013. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos, igén szerint szoptatom, és nem Adok neki vizet. A kisfiamnak sem adtam, amíg csak szopizott. Nem azért, mert rosz dolognak tartom, hanem, mert a cicizés egyszerűbb volt. A kisfiammal kimegyünk a játszótérre, utána a pici babát megszoptatom.
2013. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Mi csak szopizunk, egyszerűbb, könnyebb, kényelmesebb, szerintem egészségesebb is.
2013. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

Már miért lenne egészségesebb? Nincs semmi baj a vízzel sem, nem egészségtelenebb az sem. Csak forrald fel és hűtsd vissza mielőtt adod a babának. Nem értem mióta egészségtelen a víz.....

Első voltam

2013. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Étel is - ital is az anyatej

Az anyatej összetétele egy szoptatáson belül is változik. A "tej eleje" hígabb, nagy a cukortartalma, de kevesebb fehérje és zsír van benne. A szoptatás második felében a baba a nagyobb energiatartalmú zsír- és fehérjedús tejhez jut hozzá. Ha a gyermek csak szomjas: rövid ideig fog szopni, és hamarosan újra kér."

[link]

2013. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Ez rendben, de van aki NEM IGÉNY SZERINT SZOPTAT. Azt magyarázza el nekem valaki miért egészségtelenebb a víz???????
2013. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Mert az anyatej a legtisztább dolog amit kaphat egy baba. Az összes többi, a mi művizeink, akár forralva akár nem, tartalmazhat ezt-azt.
2013. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan azt a művizet iszod Te is, és ugyan úgy átmegy az anyatejbe, ez-az amiről írsz.
2013. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!