Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valtott mellbol szoptatok....

Valtott mellbol szoptatok. Lassan az egyik etkezes kivaltodik, mar csak immel ammal szopizik a babam (valoszinu csak a folyadekpotlas miatt). A kovetkezo szopinal melyik mellem adjam?

Figyelt kérdés

Jol beallt a kereslet kinalat nem akarom h felboruljon. Pld reggel jobb majd tizorai bal ebed korul jobb mell. Most a tizorai csak icipici szopi van (ma pld fejtem kicsit utana) es ebed korul a jobbot adtam. Ha a balt adom akkor nem zavarodik meg hogy delutan meg megy minden tovabb 2-3orankent felvaltva?

Remelem ertheto a kerdesem..


2013. máj. 21. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

én értem mert én is így csinálom.nekem ez vált be.

amikor kiváltod az étkezést majd következő szopira kerül a sor,akkor tapizd meg a cicid,és amelyik keményebb,abból szoptass mivel abban több tej van.

ha ez nem jó ,mert puha mindkettő,akkor nyomd meg és ha vizes tej jön belőle akkor abból etess,mivel az anyatej eleje vizes.én mindig így csinálom.

nekem bevált, a babám szépen gyarapszik.

6 hónapos 8,5 kg :)

reggelire szopi

délelőtt gyümölcs

ebéd szopi

délután vmilyen zöldség püré

fürdés előtt egy órával tejpép

fürcsi után szopi


és nappal forralt vizet kap,vagy üres teát.

2013. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! En is igy tervezem kivaltani az etkezeseket.
2013. máj. 22. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!