Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fogyókú...

Szoptatás alatt milyen fogyókúrát lehetne használni, hogy ne menjen a tej kárára? Lehetne a szétválasztó diétát használni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk menni nyaralni és egy pár kilótol szeretnék megszabadulni ,de nem szeretném,hogy az tej minösésge romoljon, mivel a kisfiam szépen fejlödik tőle.
2008. jún. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 26(!)kg híztam terhesség alatt.Ez 9 hónap alatt csúszott le rólam, úgy hogy nem fogyokúráztam.Szoptattam és ez elég volt hozzá.Úgy gondoltam ez az időszak az anyaságé és gömbölyűségé.Nem hiszem hogy zavaró az a plussz pár kiló főleg ha a picis ott van melletted!
2008. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem baba-mama tornára járni, lassú az eredmény, de azért egy kicsit fogytam. Illetve odafigyelek, hogy este későn már mit eszem. Igazából fogyókúrázni, úgy igazán, szoptatás alatt nem lehet.
2008. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baba-mama torna, és gastroyal fitt-menü, felváltva Norbi menüivel,fehérjedúsan, energiaszegényen. (nincs időm főzni). Terhességem és szoptatás ideje alatt is ez bevált. Egészséges, gyönyörű a babám, aki csak hízik, én pedig szép lassan fogyok:) Boldog babázást!!!
2008. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dietetikusként egyetértek az előttem szólókkal. Egy kis torna és rendszeres étkezés, de semmi fogyikúra. Amíg szoptatsz nem fontos más. Ha már nem lehet neki látni.

Addig is jó babázást.

2008. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En 21 kg-t hiztam mind a ket gyermekemnel,megis lement.Nehogy fogyiz!!!Inkabb elvezd a szoptatat es a babaddal eltöltött idöt.Ha mindenkeppen fogyniszeretnel,akkor inkabb tornaz!
2008. jún. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!