Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallotta valaki a közös...

Hallotta valaki a közös szívvel született arizonai sziámi ikerpár történetéét? Mi lett a szétválasztó műtét után? Sehol nem találok róla írást.

Figyelt kérdés
Épp ma láttam őket a zone reality-n. Szívem szakadt meg.Olvastam, hogy szétválasztó műtét mellett döntöttek, de ezután mi történt? Olyan tünemények.
2011. jún. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meghaltak a műtét közben...

Így keress rá:

arizona conjoined twin

Rengeteg oldalt kidob

2011. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi. Jesszusom. De sajnálom, pedig olyan életrevalók voltak. Ilyenkor olyan rossz érzésem van, nem az lett volna fair az élettől, ha már születés után tényleg bekövetkezik ez mint 3 év után? Félre ne érts, de valahol olyan az érzésem, hogy talán akkor jobb lett volna. Hát én belepusztulnék ha 2 gyerekemmel ilyen történik és marad a rengeteg mosolygós emlék, vidám szép gyerekek arca. Jajj belegondolni is rossz.

Másrészt kaptak 3 évet...de mi ez???Egyszerűen nem térek észhez. ezek a gyerekek meghazudtoltak minden orvost, és még így ilyen állapotban is tudtak boldogan élni. Szerintem ez nem volt fair az élettől. Vagy ott akkor kellett volna születés közben, után, vagy akkor sikeres műtétnek kellett volna lenni. Szegények, szegény család....

2011. júl. 1. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is megszakadt a szívem. És ha belegondolok, hogy hány ilyen, ehhez hasonlÓ történik a világban, amiről nem tudunk, nem hallunk...
2011. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen....igazából ezt nem értem, hogy ezt a mai hipermodern világban ultrahanggal nem látják, hogy közös a szívük???? Mert elég fura lenne ha nem. És elég nagy onzősség a gyerekekkel szemben, ha megtartják őket. Szerintem. Pedig kőkeményen abortusz ellenes vagyok. De azért, hogy egy 3 éves ép, érett, gondolkodó nevető kisgyerek/ek meghaljanak, onzősség szerintem.
2011. júl. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!