Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megállt a fogyás miért?

Megállt a fogyás miért?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok 60-al estem teherbe 82-vel szültem. Fiam 5 hós korára 66 lettem ez 2 hónapja van így. Miért állt meg? Fog tovább folytatódni? Nem változtattam semmit, kéne vmit?szoptatok és 1 hója elkezdtük a hozzátáplálást. Egészségesen eszem sok fehérje kevés ch. Fiam több mint 8kg. 3,5-el született.

2013. máj. 25. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzászokott a szervezeted, már nem elég neki ennyi, hogy tovább fogyj. Esetleg kezd el sportolni valamit, tudom baba mellett nem könnyű, de nagyobb séták pl beleférnek. Vagy ha ő alszik, akkor valami torna dvd?
2013. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mostanában növeltem a sétát, mert erre gondoltam, így ha minden jól megy 5 vagy 10 km jön össze. ezt próbálom min heti 2x. ha alszik picit napközben akkor kell gyorsan a háztartásban haladnom (170 nm2 jut rám) plussz melózni (bedolgozok a vállalkozásunkba)..szeretnék mert régen futottam, ezt szeretném visszahozni, de ahhoz kell hogy szabadon elmehessek, viszont apa mostanában reggeltől estig melózik és nincs segítségem kie re hagyjam, de mindenképpen kell ezen vhogy változtatnom!
2013. máj. 25. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

jó úton haladsz, nincs okod az aggodalomra.

ahogy' már írták, a szervezeted hozzászokott a mostani életedhez, beállt egy vészhelyzet szerű üzemmódra.mindent jobban hasznosít.


csak így tovább, nem kell külön időt szakítanod még futásra, stb..


aki ekkora háztartást visz, gondosan ellátja a gyereket, és még dolgozik is, az ne vállaljon többet. ez a teljesítmény elegendő..

javaslom, hogy az étrendedet vizsgáld meg újból, mert előfordul(hat) valamennyiünkkel, hogy észre sem vesszük,a sűrű kis csipegetéseket.. tudod: na ezt a kis maradékot még megeszem, na ezt a kis falat csokit bekapom, na ezt a csepp szalonnát nem dobom ki, na ez a kis cukor nem árthat, na a maradék tortát lenyomom.stb..stb..


sajnos csak a kemény odafigyelés segít, de az biztosan...

magam példája:nem eszem lisztes dolgokat, cukros ételeket, szeszes italokat, zsíros ételeket...nincs csoki, cukorka, nasi..párolt-sült-nyers zöldségek,csak fehérhúsok oliván sütve, vagy párolva,és gyümölcsök, csak cukormentes folyadék..


persze ezek is módjával.


megéri, mert megvan az eredménye.....de... a szoptatásra nagyon kell vigyázni.


szóval semmi újat, többet, csak az étkezésre figyelj..


sok sikert.


az eredmény megéri...ja

2013. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még fog lemenni rólad, de én is tapasztaltam magamon megállást, bár be kell valljam, időnként nem étkezem diétásan. Amikor elindul a gyerek (állandóan rohangálsz utána)és nagyobb lesz a súlya is, olyan karizmaid lesznek mintha edzenél és ha továbbra is odafigyelsz az étkezésedre, le fog menni a maradék is.
2013. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2013. máj. 28. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a szoptatási vésztartalék. Lehet, hogy csak a szoptatás végén tűnik majd el. Amúgy én is hasonló cipőben járok, de nem aggódok, ennyi kell.
2013. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
neked mennyi van ?
2013. jún. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!