Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemrég kiírtam ide hogy...

Nemrég kiírtam ide hogy megállt a fogyásom és azt tanácsoltátok hogy "egyek többet" és azóta (persze nem ette sokat. Bővel 1500alatt voltam) 8dekával több vagyok?! O: most akkor mit csináljak hogy tovább fogyjak? = ( (

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Most akkor többet ettél vagy nem?
2013. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Mi a kérdés?
2013. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Minden héten tarts egy méregtelenítő napot ami abból áll, hogy zöldségeket turmixolj össze és idd meg, persze mellé rendesen vízet is fogyassz hidd el befog indulni ettől újra a fogyás. A zöldségbe meg kevés a kalória ráadásul nagyon egészséges jót teszel vele a szervezetednek.
2013. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kicsivel ettem csak többet mert azt modnták azért állt meg a fogyás mert keveset ettem és a szervezetem raktároz.. vagy mi.. és többet ettem de mégsem fogyok.. (na értitek:D)
2013. máj. 19. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megtennéd, hogy belinkeled az előző kérdésed, azért nagyon hálás lennék.
2013. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az információ.

Eszel valamennyit. Teljesen mindegy hogy 1500 vagy 2000 kalória, mert az sem mindegy, hogy az miből tevődik össze.

Tehát miket eszel?

Milyen rendszerességgel?

Mármint napi 1 alkalommal veszed ezt magadhoz, vagy pl. 4 részre osztva?

Mit sportolsz, mozogsz?

Hány kilóról, hány kilóra akarsz fogyni?

Teljesen más mondjuk 120 kg-ból leadni, és más 60 kg-ból.

Van-e valami célod a fogyással?

Pl. csak le akarsz adni 3 kg-ot, hogy beleférj a ruháidba, vagy úgy döntöttél, hogy teljesen megváltozol.

Mert ez utóbbihoz nem elég a zsemlék számlálgatása, meg hogy hány pohár ezt vagy azt ittál, ott már életmód váltásról beszélünk amikor is nem kényszerből eszel vagy nem eszel valamit, hanem természetes lesz egy idő után minden, így nem kell folyamatosan matekoznod.

2013. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2013. máj. 19. 19:56
 8/11 A kérdező kommentje:

naponta 2x eszek reggel délután (reggeli, ebéd) reggelire zöldséget szoktam abonettel/néha rendes kenyér/ vagy max tojás ebédre meg amit anya főz de nem eszek belőle sokat ha pl túl zsíros.. és csak vizet iszok és néha esténként tejet (1pohárral 1,5%)

esténként szoktam futni+séta (1óra össz.) 85-6ról fogytam le 58ra (most már 59:( ) és még szeretnék 5kilót legalább

valaki tudna segíteni?://

2013. máj. 19. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na elolvastam az előzőt is. És összevetve a mostani kérdésed plusz információival aszt kell, hogy mondjam, te koplalsz, és az eddigi eredményed is koplalással érted el. Amennyit most eszel az max 500 kalória lehet, s ráadásul sz@rokat is eszel. Én nem értem, hogy te mit nem értesz. Koplalsz, többet eszel, tartalékolsz, ennyi. Ezt jól elrontottad. De helyre tudod hozni. Egyél holnaptól normálisan, értsd reggeli, ebéd, vacsora, uzsi, tízórai, 1500 kalória, mozogj. Hízni fogsz egy ideig, aztán ha végre rendbe jött az anyagcseréd elkezdesz fogyni. Kitartás, mert nem két nap lesz. Ne egyél kenyeret, abonettet,tejet... Egyél húst, zöldséget. Hajrá.
2013. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na akkor.

A napi 2 evés az régen rossz.

Ha van rá lehetőséged, akkor próbálj 4-5-szőr enni.

Persze ne sokat.

Nos. Nem kell semmilyen hókusz-pókusz kaja, főleg ha azokat nem szívesen eszed hanem csak muszájból.

Ehetsz sokkal több féle cuccot, mint ahogy azt gondolod.

Pl. én nem azért nem eszek zsíros kajákat mert nem szabad, hanem én nagyon undorodom tőle. Így pl. ha csak disznó hús van azt is a végletekig kifilézem.

Ezért disznó és disznó hús között is van különbség.

Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt (persze ne banánt meg ananászt dögivel, mert az eléggé cukros)

Amit tényleg kerülj az a sok kenyér (fehér, speciel én alapból nem szeretem a kenyeret), a cukros üdítőket, (persze ha vendégségben mondjuk iszol egy fél pohár kólát akkor nem dől össze a világ)

Főzelékeknél figyel a lisztes rántásra, mert az nem jó. Nem tudom hány éves vagy, illetve hogy szoktál-e néha inni alkoholt, de azokban is nagyon sok a cukor, úgyhogy az sem nyerő.

Amit mozogsz azt szívesen csináld.

Ha van rá lehetőséged és kedved, próbálj meg erősítő (súlyzós, stb) gyakorlatokat is csinálni, mert az izom az több kalóriát éget el.

Viszont.

Ha izmosodni kezdesz (persze nem úgy mint egy testépítő, csak a jó alak kedvéért), akkor eleinte lehet hogy kicsivel többet fog mutatni a mérleg, mert az izom fajsúlya nagyobb mint a zsíré.

Ezért sem lehet csak súly alapján eldönteni, hogy kin mennyi felesleg van.

Ha pl. egymás mellé áll egy szín izom ember és tegyük fel 75 kg, és egy elhízott ember aki szintén 75 kg, az ég és föld, pedig ugyanaz a tömegük mégis az előbbin egy deka felesleg sincs.

2013. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!