Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van ilyen sokszor...

Miért van ilyen sokszor mellgyulladásom?

Figyelt kérdés

Első babánál nem volt egyszer sem a közel egy év alatt. Második babánál 3-4 alkalom (de ezeknek volt okuk, egyszer nagyon megnyomódott a mellem, egyszer nem evett a babám betegség miatt, a többire nem emlékszem).

Harmadik babánál a fél év alatt legalább 15-ször, hol a gyulladt piros folt, hol elzáródott tejcsatorna, néha magas lázzal. Miért van ilyen sokszor, mikor előző szoptatásoknál nem volt? Néha úgy ébredek reggel, hogy be van gyulladva. Rendesen szopik a babám. Egyszerűen nem értem.

Régen még furán gondoltam azokra, akiknek mellgyulladásuk van, azt gondoltam, hogy erről ők tehetnek, mert ezt meg lehet előzni mellszívással.

Már nem gondolom így.

Mi történt a mellemmel vajon?


2013. jún. 3. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Saját példámon tudok esetleg tippeket adni..Nekem az elején volt sokszor,mikor több tejem volt mint amennyit megevett a babám. Aztán az egyik szoptatós melltartó nyomta rossz helyen, attól is,végül rájöttem hogy oldalt fekve sem szoptathatok,csak ülve,karomon a bébivel...Na,ezeket mind kiküszöböltem,azóta minden oké..
2013. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban:)

Akkor valószínüleg te is hajlamos vagy rá, akárcsak én.

Nekem is most, a 3.gyereknél, aki 1 éves, volt egy elég súlyos mellgyulladásom, mert elutaztunk és kevesebbet volt cicin a kicsi, 2 nap múlva jól begyulladt,

láz, ügyelet, oxitocyn, antibiotikum...rettenetesen fájt.


Az első két gyereknél is volt mellgyulladásom, de akkor szülés után otthon.

Ha gondolod, írhatsz.

2013. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kórházba még nem kerültem szerencsére.


Topot viselek, melltartót nem bírok. Ha csak ránézek, begyullad a mellem.


Köszi a válaszokat.

2013. jún. 7. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehát ne törődj már ebbe bele, mert ez nem normális.

Menj el nőgyógyászhoz! nehogy késő legyen...

2013. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van,köszi.

Kérek időpontot hozzá.

2013. jún. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!