Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha a babám mindig szinte...

Baj ha a babám mindig szinte csak az egyik ciciből eszik? A másikat nem tudja jól bekapni. és csak sírás a vége.

Figyelt kérdés
3 hetes a lányom eddig elég neki 1 böl . De mi lesz később később is elég lesz neki. a másikat fejni szoktam vagy néha kínloztatom és kiszívja amit tud igy nincs gyulladásban.
2009. okt. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vettem a gyógyszertárban olyan bimbóvédőt,amivel betudta kapni a cicit.
2009. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a másikból tudsz rendesen fejni, akkor fejd ki, mert lesznek még minőségi ugrások, mikor jól fog jönni hogy van mihez nyúlnod.Feltéve ugye, ha elfogadja a lefejt tejet.

Én is olyan 8 hetes korában vettem észre a fiamnál hogy a jobb ciciből egyszerüen alig eszik egy 30-40 ml-t.

Fejtem hónapokig, de nekem sose jött le abból a mellemből fejve se több, mint 30 ml. Aztán kiderült, hogy a lefejt tejet, köszöni nem fogadja el semmi áron.

Így maradt egy mell, ami a minőségi ugrásoknál mikor nagyobb lett volna az igénye, alig bírt lépést tartani a fiam szükségletével.

Így olyan 3 hósan meg 4 és fél hósan is volt vagy 2 hét amikor 12 szer szopott egy nap!!! Mert egyszerüen abban az egy mellben nem termelődött annyi tej, amennyivel 3-4 órára jól lakott volna.

Hát hulla voltam kb. aludni se tudtam rendesen.

Mondjuk így is 6 hóig csak anyatejet kapott, és végül 1 éves koráig szopott, szóval lehet egy mellből is szoptatni rendesen, de ha lehet azért próbáld meg erőltetni a másik melledet is esetleg bimbóvédőt kipróbálhatnátok, hátha úgy jobban bekapja.

2009. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám (2 hósan), a védőnő szerint annak mellnek nem volt jó a tejleadó-reflexe. Viszont nem sokkal később (3hét múlva)mégiscsak elfogadta, azóta is két mellből szopik.

Amit megfigyeltem, hogy azon az oldalán akkor nem szeretett aludni sem, szopáskor sem akart odafordulni... Jó lenne belelátni a kis fejecskéjükbe : )

2009. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!