Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit együnk, hogy ne hízzunk...

Mit együnk, hogy ne hízzunk szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 hetes a kisfiam és szoptatom de Én nagyon hízok.. azok segítségét kérem akik tudják mitől tudnám ezt megállítani. .Mit ehetek és mit nem.. :)Véleményekre és tapasztalatokra vagyok kíváncsi:) Még nem FOGYNI AKAROK CSAK, HOGY NE HÍZZAK TOVÁBB.. 10 HÉT ALATT FELSZEDTEM 8 KG.. :(

2013. jún. 17. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit eszel??
2013. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ne ess kétségbe. Én is azok közé tartozom, akikre valahogy mégsem igaz a "szoptatás fogyaszt" (mekkora baromság!). Én még időben észbe kaptam, mert már a terhesség alatti hízástól is nagyon féltem, örültem, hogy szinte semmi plusszal jöttem haza a kórházból. Aztán ahogy hazaértünk, a megkönnyebbüléstől elkezdtem sokkal többet enni.

Először is, az a lényeg, hogy elhidd, hogy te tudod, hogy neked mi a legjobb. Ha a rokonokon múlna, akkor az ember nap 3x enne 4 fogásos menüket, mert ilyenkor tömik az embert. NEM attól lesz tejed, ha sokat eszel. Lehet, hogy ezt te is így gondolod, mégis a sok "tanács" képes összezavarni az embert. Tudatosítsd magadban, hogy nem akarsz sokat enni, mert nem attól lesz sok tejed. Innentől pedig elég, ha az alapvető szabályokra figyelsz. Ne egyél direkt cukrot, fehérlisztet, zsírban tocsogó dolgokat, és főleg, este 6-7 után már ne egyél semmit. Ha éjszaka felkesz a babához, akkor is csak igyál. Rengeteg lesz most a gyümölcs, finom lé és vitamindús falatok. És ami mindennél fontosabb, igyál igyál és igyál. ebben a hőségben napi 3 és fél litert minimum. Hidd el, ez a gyors 8 kg ilyen gyorsan el is fog tűnni, ha kicsit tudatosabban fogsz étkezni. Fejben dől el az egész! Sok erőt is kitartást kívánok, a babának pedig jó egészséget. 4 hós anyukája

2013. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!