Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki, meddig szoptatta a babáját...

Ki, meddig szoptatta a babáját, vagy hol tartotok most?

Figyelt kérdés

Nekem 11 hónapos a babám és még mindig van tejcsi, habár már a hozzátáplálás jócskán mellette van.


Arra lennék kíváncsi ki mennyi ideig szoptatott?

Másik kérdésem: aki még szoptat, hány hónapos a bébi?


köszi



#szoptatás #apadás #hozzátáplálás mellett
2013. jún. 17. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Első babát 3 hónapig, másodikat 9 hónapig. A kisfiam pont ma 5 hetes és iszonyat sok tejcsim van és imád cicizni:)

Nagyon ügyes vagy, hogy idáig tudsz szoptatni:)

2013. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
74%

7 hós koráig. 5 hós volt, amikor már kellett a rásegítés, hogy legyen tejem. 2 hónap után nem volt kedvem többet vesződni, így tápszert kapott. Igazából úgy voltam vele, hogy 6 hós koráig szeretném szoptatni. Sikerült.

Sztem ha egyikőtöknek sem terhes a dolog, nyugodtan szopizzon a baba.

2013. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
69%

Az én esetem kirívó lesz. Persze egyiknél sem úgy kell elképzelni, hogy egész nap idősebb korban is. Akkor már csak pár korty, reggel, vagy este, főleg a tesó miatt mindig, meg az összebújáshoz jól esett nekik)

1. gyerekem: 2 év 11 hónaposan hagyta abba teljesen (1 hónapig szopizott a húgával)

2. picim 3 év 1 hónaposan (7 hónap tandem szopi)

3. babám 2 év 4 hónap (látszik, hogy utána nem jött hamar)


Az okokba jobban nem megyek bele ennél jobban most; egyrészt a hosszútávú szoptatás kifejezetten egészséges, másrészt egyiknél sem akartam, hogy érezze a kistesó miatt nem járhat már neki. Így rájuk bíztam meddig kérik.

2013. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
67%
3-as vagyok. még annyi, hogy 1 évesen is már csak 2-3 volt egy nap. Szval tényleg nem úgy kell elképzelni a hosszútávút, hogy még 3 évesen is a pólómat rángatták egész nap. Ettek rendesen, ez csak aféle megnyugtatás volt inkább, meg pár csepp tejecske
2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
78%

13 hónapos a fiam,még szopik.

Persze eszik minden félét,de amikor pl. fogzik többnyire szopik inkább.Még jó,hogy van elég tejem.

2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Az első lányomat 10 hónapos koráig szoptattam,most a második lányom 11 hónapos,de még napi 3X cicizik.

2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
irhattok még köszi az eddigieket. szeretném minél tovább szoptatni a rendes kajcsi mellett. remélem marad a tejcsi egy darabig még:)
2013. jún. 17. 10:40
 8/62 anonim ***** válasza:
53%

Szoptasd csak kitartóan tovább!

Jó ilyen hozzáállást olvasni!


Az én 3.csöppem most 1 éves, nagy cicibajnok.

Legtöbbször kaja után is igényli a szopit:)

hál isten éjszaka már jól alszik.


1. gyerek: 32 hónapos korig cicizett,

közben végig a következő terhesség alatt, főleg elalvásokhoz, de éjjel is felkelt még

aztán megszületett a 2. gyermek,

úgy alakult, hogy tandemben szopiztak tovább, ez 8 hónapig tartott, mert betegségem, gyógyszerszedésem miatt abba kellett hagynunk ezt a szép időszakot.

2013. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
85%
3 hétig, azt is pótlással. Ilyen is van.
2013. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
86%

5,5 hónapos a babám,csak is anyatejes még.

6 hósan elkezdem majd kóstoltatni.

De nagyon remélem,hogy sokáig tudom majd szoptatni.

Nagyon szeretem csinálni. :)

2013. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!