Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nagyobb babákat milyen...

A nagyobb babákat milyen testhelyzetben kell szoptatni?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, ugyhogy elképzelni sem tudom milyen pózban szopiznak a nagyobbak. Lassan már igy se férek el vele a fotelba, pedig még csak 54 cm.
2013. jún. 18. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 19 hónapos koráig szoptattam. Amikor nagyobb lett az ágyon fekve, úgy, hogy mellettem ült, de volt olyan, hogy ültem az ágy szélén, ő pedig előttem állt. Nekem is elég fura volt, de neki bejött. :-)
2013. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 19 hónapos, ő úgy szokott, hogy az ölembe ül, vagy mellé fekszem és úgy. Kb. ebben a két pózban szokott.
2013. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó még egy 2 éves is simán ölbe kucorodik szerintem (ülve szoptatás) de fekve is lehet akkor tök mindegy mekkora. Nekem mondjuk nem szopiztak a gyerekeim csak 1 éves korukig,de ha ölembe veszem őket még 3-4 évesen is úgy össze tudnak kucorodni nem lóg ki nagyon semmijük csak a lábuk max:) Barátnőm a 2.5 éves fiát is szoptatja, fekve.
2013. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:

Ezért kell a jó széles kényelmes fotel. ;) Nekem egy 80-as évekbeli hatalmas és nehéz fotelom van, amit anno 2000 Ft-ért vettem használtan. De nagyon megérte, a 3 éves lányom is simán belefért, ahogy összekucorodott. - Lehet, hogy neked is megérne keresni egy szélesebbet, ha a mostani ilyen szűkös. ?

De a fekve szopi is simán működik, főleg, ha már majd csak reggel-este szopizik a baba.

Meghát, végtére ahogy nekik kényelmes, lásd feljebb. :)

2013. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!