Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8hetes kisfiam van 3hétig...

Xtina22 kérdése:

8hetes kisfiam van 3hétig tudtam szoptatni utána nem volt elég a tejem így át tértünk a tápszerre. Az előbb észre vettem hogy nyomásra még mindig folyik belőle tej. Normális ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igaz, én fél éves koráig szoptattam, de még mindig van nyomásra valami folyadék, pedig több mint 1 éve nem szopik már. Alapvetően sztem nálad nem gond, még nem állt teljesen helyre a hormonháztartásod.
2013. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évvel szoptatás után is jött még nyomásra tej!
2013. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Mert valószínűleg tudtad volna szoptatni, csak inkább cumisüvegeztél, hogy éjjel ne kelljen vele kínlódni és a tápszer kényelmesebb, csak hát még mindig van tejed.
2013. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első két válaszolónak köszönöm :)

Te utolsó pedig nem tudsz semmit akkor mit jártatod a szádat hacsak szidni tudod az embert szerintem ez az oldal nem ezért van. Nem a "kényelem" miatt váltottam a tápszerre hanem mint írtam nem volt elég a tejem neki minden etetés után üvöltve sírt és amint tápszert adtam neki nem sír egy kajázás után sem úgyhogy te csak ne próbálj engem oltogatni. Lehet neked volt egy csomó tejed és tudtad szoptatni hát Istenem örülj neki... Nem véletlen találták fel a tápszert valószínűleg gondolkozzál már egy kicsit és után dumálj. Mert így hülyeségeket írkálsz!!!

2013. jún. 18. 19:17
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyik tápszeres anyucika sír-rí, hogy nincs teje, ahogy te is, de a teáztatás az megy, meg a cumiztatás. Ennyire futja, ahelyett, hogy szülés előtt utána olvasna bármelyikőtök is a szoptatásnak.
2013. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Normális, nemrég szültél, a tested még tudja amit kell neki, más kérdés, hogy te nem.

HIába pontozzátok le a másik válaszolót, igaza van, még ha nyers is. Nyilván van, hogy az anyukának valóban nincs vagy nem elég a teje, de könyörgöm, ha 5 héttel a befejezés után is csordogál, akkor gondolod, ha helyesen szoptatsz, akkor ne lett volna elég?! Az, hogy egy újszülött sír szopás után, majd ha teletömöd táppal, nyilván csöndben van. Jah, hogy ennek az is lehet az oka, hogy újszülöttnek tejmentes tápszert rnak, ezért sok esetben elég lenne az anyukának kicsit diétázni, az nem számít...

Tudom, most jön a ne csináljunk egy friss anyukának lelkifurkát... nem csinálna az ember, ha kicsit is belátóbb volna. De nem, mindenki hülye csak ő a helikopter.

2013. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Na Kérdező, látod ezért nem szabad ide már semmilyen kérdést kiírni. Az unatkozó, rosszindulatú, unintelligens nők alig várják, hogy a másikba belerúghassanak. Ez egyébként témától független, van aki ezért jár ide, ne foglalkozz velük.
2013. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%

A 6os válaszolónak köszönöm, ő megértett.

Jön a tej a kérdező melléből és inkább tömi tápszerrel. Bravó, ezt kell ám szeretni! Az anyai ölelést nem akarod valami művel pótolni? Hadd találjam ki, van már pihenő széke, éjjel egyedül alszik és jó drága a babakocsi is, nehogy hozzá kelljen érni.

Végül is tapsoljunk neki!

2013. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vegyél be valami nyugtatót utolsó, mert komoly problémáid vannak.
2013. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

úr Isten mi folyik ittt az a válaszoló aki itt nagyon pattog a szoptatás mellett szoptassál akkor te minden egyes újszülött gyereket biztos annyi tejed volt vagy van.

Tegnap már elmagyaráztam a dolgokat az h te nem érted meg az már nem az én bűnöm. Nem azt mondtam h ömlik a tej hanem nyomásra még jön egy kicsi..megtanították hidd el h h kell szoptatni de ha kevés volt hiába csináltam bármit te csak ne oktass ki..

Annak a válaszolónak teljesen igazat adok aki azt írta h ide nem lehet fel tenni már egy ártatlan kérdést sem mert túl sok itt az unatkozó undok bunkó ember...

Nem ez az első h kérdezek és csak bunkóskodnak velem pff..szánalmas egy világban élünk de még szánalmasabb emberekkel...

nah minden jót mindenkinek! ;)

2013. jún. 19. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!