Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor kell már orvoshoz...

Mikor kell már orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
A fiam már lassan 11 hónapos lesz és még mindig nem mensizek. Ő még mindig szopizik. Már van egy lányom akit szintén szoptattam,de mikor ő 8 hónapos volt megjött. Most nem tudom,hogy mikor kell orvoshoz mennem. Mindenki azt mondja körülöttem,hogy már régen meg kellett volna jönnie,mert nekik már 2 hónap,vagy 6 hét után megjött. Mindenki csak ijesztget,hogy valami bajom van. Nektek mikor jött meg először? Vagy menjek orvoshoz?
2013. jún. 27. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag csak szoptatsz, nem kizárt, hogy a szoptatás végéig nem lesz menstruációd. Van akinek közben is megjön, van, akinek nem.

Én a helyedben elmennék dokihoz, hogy megnyugodjak. Egy vizsgálat pedig amúgy sem árt.

2013. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért megnézném a sok okost, aki ilyen sok hülyeséggel ijesztget. Az lehet, hogy az első gyereknél megjött előbb, de nem törvényszerű, hogy most is. Elárulom, ha másfél évig szoptatsz és nem jön meg addig, még az is teljesen normális. Az én anyukámnak velem hat hét után megjött szoptatás mellett, míg nekem 11 hónapra, mikor abbahagytam a szoptatást. Szóval teljesen rendben vagy, semmi bajod. A sok okosnak meg gratula!!!
2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 1 éves a 3. gyerekem, szoptatom és még mindig nem jött meg, az első 2 gyerekkel is 13-14 hónaposan jött meg.
2013. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húú..de jó! Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Már sokkal jobban érzem magam. Most már tényleg folyamatosan ezen aggódtam,hogy tényleg baj van velem. Tényleg köszönöm!!! :)
2013. jún. 27. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megnyugtattunk. Ettől nagyobb bajod az életben ne legyen! Én ezt kívánom neked!
2013. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák! Az én kislányom 15 hónapos volt, amikor megjött és még élek :))))
2013. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!