Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS. Mi lehet ez a fájdalom?...

SOS. Mi lehet ez a fájdalom? Orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

Reggel amikor a párom ment dolgozni éreztem ezt a hasamban. Nem is tudom leírni, de nagyon fájt. Olyan volt mintha iszonyú izomlázam lenne a hasamban. De csak jobb oldalon, és nem egy pontban hanem szétterjedően. Bevettem egy MagneB6ot az picit enyhítette a fájdalmat de ha rosszul mozdulok még mindig fáj.

Más is tapasztalt már ilyet? Mi lehet ez? Aggódjak?

32 hkm


2012. jún. 19. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nyom valami ideget a kicsi (a szülési fájás tuti nem enyhül a magne B6-tól) viszont, ha ideges vagy és aggódsz akkor irány a dokihoz, akár a sima sztk-s terhesrendelésre. Barátnőm 33 hetes volt amikor iszonyatos fájdalmai voltak, nem szülés (mert már volt 1 baba és tudta az milyen) de nagyon fájt neki menni alig tudott így szépen bement az sztk-ba ott megnyugtatták, hogy a baba rendben van. Neki azt hiszem valami bélgyulladása volt (később erre következtettek a dokik)
2012. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt mind a 2 terhességemnél, és még most is van pedig a kicsi már 2és fél éves múlt.

ha úgy fodultam akkor nagyon fájt, még vakbélgyulladásra is gondoltam annyira rossz volt néha. és igen nem csak 1 pontban hanem egy sávban fájt. nekem nem okozott gondot.

minden jót!!


2 kisfiú anyuja

2012. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam. :) Így, ülő pozícióban nem is fáj. Remélem nem lesz probléma.
2012. jún. 19. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen egyre sűrűbben,h menni se bírok és megnyomkodom érzem ott a baba.ha lefekszem akkor arrébb mocorog és jobb minden.csak nálam annyi a különbség,h ott volt azon a tájékon műtétem,de az érzékenyebb a mai napig.kitartást,lesz ettől még cifrább is:)
2012. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen általános ez a fájdalom? :( Remélem egyre gondolunk, biztos hogy nem méhszalagok húzódása és nem is csípődött be semmi izom. Bárcsak jobban letudnám írni. Most is fáj egyébként, csak akkor nem ha pihenek. Az megnyugtat hogy a bébi mocorog, csak nagyon keveset. De ez nálam ez a természetes.
2012. jún. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!