Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Darabos vérzés miatt orvoshoz...

Darabos vérzés miatt orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Tegnap este megjött normális időben 27. napra, görcsök nélkül, hajnal 5kor fél ökölnyi darabban jött ki belőlem az alvadt vér. És nagyon folyik is, és azóta is alvadt darabok jönnek (nagyobbak, kisebbek). Megfelelő időben együtt voltunk,mert szeretnénk még egy babát, esetleg összefüggésben lehet ezzel? Ez miatt orvoshoz kellene fordulnom, vagy hadjam és elmúlik. Köszi a válaszokat.
2010. aug. 26. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképpen megnézetném magamat egy nőgyógyásszal, biztos ami biztos alapon.
2010. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi okod az aggódásra, egyszerűen így vált le, ezért darabos.
2010. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért elmennék nődokihoz, mert ez lehet akár spontán vetélés is. Én sem görcsöltem, nekem is megjött rendesen, és lett 1 spontán vetélésem.

Biztos ami biztos, menj el!

2010. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem doki. Ha félökölnyi darabok jöttek ki, az nagyon valószínű vetélés lehetett. Azért kell elmenni, mert nem mindig ürül ki, van olyan, hogy művi úton be kell fejezni. Lehet, hogy nem, de inkább ez derüljön ki, mint hogy nagy baj legyen, ha nem tisztulsz ki.
2010. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Akkor én is minden hónapban elvetélek?
2010. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, milyen szokott lenni a mensid. Ha nálad ezek a darabok szokványosak, akkor nincs min gondolkodni, de ha sosem volt még ilyen, akkor nézesd meg magad. Minden attól függ, nálad mennyire szokatlan az ilyesmi. Nem lehet mások tapasztalataival összehasonlítani.
2010. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy valószínűséggel az történt, mert gondolom nem véletlenül kérdezted, eddig valószínű nem volt ilyen. De akkor is csak valószínű, nem feltétlen az. De mindenkinek a maga dolga mit vesz komolyan, és mit nem. Csak annak írom, aki visszakérdezett, hogy ő is minden hónapban elvetél-e. Nem tudom, csak próbáltam ötletet adni, ha már kérdezte, ráadásul elképzeltem a félökölnyit. Az nagy.

De kérdező, hogy vagy?

2010. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Voltál dokinál?
2010. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igen, tegnap voltam dokinál, mivel nálam nem szokványos az ilyen mensi. szerencsére nincs komolyabbb probléma.megnézett a dokim is és egy uh doki is. se mióma, se ciszta nincs. a dokim a koraterhesség elvesztésére tippel,t ezért nézték meg uh-val is. mivel szülés után vagyok 9 hónappal ezért a méhem még nem húzódott vissza rendesen és ő ezért érezte a méhemet nagyobbnak. kaptam rá eragon cseppet és ez helyre fogja hozni a mensimet. nagyon köszi a válaszokat.
2010. aug. 28. 07:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegnap 19:27 vagyok. Szerencse, hogy nincs nagyobb baj. Sok sikert a továbbiakban :)
2010. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!