Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek van-e összefüggés...

Szerintetek van-e összefüggés a terhességi csík és a szoptatás között?

Figyelt kérdés
A kislányom 1 éves, és még mindig látható a terhességi csík. No nem zavar, csak mint elméletben kérdezem, hogy a szoptatás során jelenlévő hormonok miatt tűnik-e el lassabban.

2013. jún. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben.A terhességi csík amúgy sem fog eltűnni maximum halványodik.
2013. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik el. :( A fiam 4 éves, és még mindig látszódik ha kifeszítem a bőröm, mert ugye petyhüdt egy kicsit a hasam alja azóta.
2013. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy a linea nigrara gondolsz-e ami a koldokod vonalaban megy vagy a borodon a repedes miatti striakra, de a linea nigranak elvileg lehet koze a szoptatashoz mivel ezt tenyleg a terhessegi hormonok okozzak amik sokkal lassabban urulnek ha szoptatsz.

a striak viszont nem a hormonoktol vannak, mindegy hogy szoptatsz vagy nem, azok bortipustol fuggoen halvanyodnak el idovel.

2013. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a linea nigrára gondoltam, rosszul fogalmaztam. A Stria valóban megmarad. És még szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy nem vagyok várandós, tehát nem amiatt látszik még a terhességi vonal.
2013. jún. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!