Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hetes babámnak híg a széklete...

3hetes babámnak híg a széklete 2 napja. Mi lehet a baj? A tejemmel lenne valami? Vigyem orvoshoz? Szenved is kaki elött. + hasfájosok is vagyunk.

Figyelt kérdés
nem ette semmi újdonságot amit eddig nem.
2013. júl. 8. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy hasmenése van? Ebben a pici korban még a híg változaton belül is minden megfelel nagyjából.
2013. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HA a színe ez a sárga "anyatejes kaka" akkor jó mert minden babának híg a széklete. Nálunk is ez a baj mi most leszünk csütörtökön 3 hetesek egész múlt hetet végig szenvedtük hascsikarással ... nem kakival nem tudott pukizni se csak szegény fel sikított nem sírt... mindig ez volt majdnem elaludt és görcs..Én vettem neki infacolt nagyon megkönnyíti most már a pukit is görcsöl de nem vészesen tud aludni igaz kicsit húzgálja a lábát meg nyögdécsel de nem ébred fel rá, és nem kell már meg lázmérőzni hogy tudjon kakilni magától megy neki! (igaz akkor annyi ,hogy a pelusból is kifolyik... ) szóval én ajánlom nektek az infacolt!!
2013. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!