Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt gyakori...

Szoptatás alatt gyakori jelenség lehet a gyomorsav probléma?

Figyelt kérdés
7 hónapja szoptatok,azóta mindig van-ilyen olyan bajom,amiről utóbb kiderül,hogy gyakori lehet szoptatás alatt(ekcéma,hallójárat gyulladás stb.)Terhesen sőt azelőtt is sok gondom volt a gyomorsavval,most megint kezd előjönni,pedig már a szülés óta nem okozott gondot.
2013. júl. 8. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Én úgy vettem észre magamon, hogy ami gondom volt az állapotosság előtt, az végig megszűnt, egészen addig, míg el nem jutottam a szoptatás azon időszakához, amikor már mellé is kellett táplálnom, mert kevesebb volt a tejem. Szóval szépen lassan, ahogy a tejem fogyott, majd elapadt, visszajött minden előtte levő problémám! :( A Rennie nekem egyébként tökéletesen bevált, ha a gyomorsavammal volt gond.
2013. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!