Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 2. trimeszter...

Normális, hogy a 2. trimeszterben is állandóan émelygek, felpuffadok?

Figyelt kérdés

Az 1. trimeszterben reggeltől estig tartottak a rosszullétek, klasszikus értelemben nem hánytam, de öklendeztem - főleg éjszaka. A 15. hét után délelőtt jobb lett, most a 21. héten tartok, kb. 11 óra után folyamatosan émelygek, ha eszem felpuffadok, fáj a gyomrom. Az émelygés miatt többet eszem a megszokottnál, sokszor össze vissza.Az esti fogmosásnál még most is van hogy öklendezem.

Normális ez? El fog múlni, mikor? Javaslatok? Egyek-ne egyek?


39 éves vagyok, ez a 2. terhességem, az 1.-nél 4-5 hétig tartott csak a rosszullét, és csak délutánonként.



2013. máj. 13. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális és csak az ég tudja mikor múlik el. Nekem első baba 13 hetes vagyok. Soha nem hánytam, de öklendeztem, esti fogmosás a kínok kínja szokott lenni. Azt ígérték a 12 héttől minden tök jó lesz. Hát én semmi változást nem érzek, fáradt vagyok, de eszméletlenül. Kevesebbet öklendezek, de azért nem teljesen múlt el, esti fogmosásnál még mindig. Hol éhen halok, hol annyit eszek, hogy majd kidurranok. Puffadás, nehézkes székelés (szerencsére minden nap jön, és hamar ki is jön, de érzem, hogy a baba nyomja a beleimet, pedig még igazán nem nagy) Szóval szerintem reménykedj, hogy előbb utóbb csak elmúlik, és élvezd mikor éppen jól vagy. Sajnos ez most így alakult, gondolom ez a hülye időjárás sem tesz jót. Csak azért írtam valójában, hogy nem vagy egyedül, sajnos ahány terhesség annyi tünet, kellemetlenség.
2013. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!