Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is utálja a melltartót?...

Más is utálja a melltartót? Egyszerűen nem birom elviselni miota szoptatok pedig lehet néha kellene ki milyet vesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

én itthonra nem hordok, én is utálom,

szinte 6 éve szoptatok, 3.gyerekemet jelenleg is, ő 1 éves.

Van egy kényelmes triumph melltartóm, azt hordom

2013. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem bírom elviselni, hogy mindig csupa tej lesz minden ruhám, úgyhogy inkább hordok melltartót, betéttel.
2013. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az első hónapokban tényleg állandóan tejes lesz a póló, folyamatosan folyt a tejem, muszáj volt melltartó-melltartóbetét
2013. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En nem hordtam melltartót se terhesség előtt, se terhesség alatt, se szoptatás alatt. Az elején amikor folyott a tejem, akkor szűk top, textilpelus itthonra, sétához szűk top, tisztasági betét. Azóta, hogy beállt a tejmennyiség hála az égnek nincs gond.

Nem bírtam, es bírom elviselni a melltartót. Érdekes ennek ellenére nem lógnak a melleim.

2013. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szülés után a mellbimbómat annyira megviselte a szoptatás, hogy azt is nehéz volt elviselnem, ha valami hozzáér a bimbómhoz. A babám kb. 5-6 hónapos korától hordok melltartót, persze az utcán, otthon nem.
2013. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Puhát, keretmerevítő nélkülit és nagyobbat kell venni, még akkor is, ha nem erősen tartja a mellett.


Mert ha a megnövekedett tej mennyiség súlyának engedünk érvényesülni na és gravitációnak" akkor bizony a sok tejű nőknek nagyon lelógós lesz utána a melle, megnyúlik és az vissza nem megy!


Mindenképp hasznos, hogy ha lejár a szoptatás ideje-- utána masszásokat kell végezni a mellen, hogy vissza keményedjen, tartása legyen ismét.

2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mekkora hülyeséget írtál, mami....:(
2013. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem is nagyon idegesít de csak utcara hordok. A második kislányom szoptatom es az elsőnel sem hordtam itthon es sajnos meg is ereszkedtek a melleim. Ha most kezdenem biztos h hordanek itthon is. Ja es nekem csak a merevitos kenyelmes valamennyire.
2013. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gabi86 ***** válasza:
kedves 7 nem írt hülyeséget "mami" a kórházba nekem is ezt mondták,hogy mindig melltartót kell hordani mert különben megereszkedik.én nekem sok tejem van és csak az esti fürdés után nem szoktam melltartót venni mert előtte megetetem a babókámat és elalszik utána zuhany és lefejem szinte az összeset és míg le nem fekszem szabadon vannak,mert én is utálom a melltartót.szerintem nincs olyan nő aki szereti a melltartót.
2013. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!