Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatós melltartót mikor...

A szoptatós melltartót mikor érdemes megvenni? Ill. melyik márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó hetekbe, mert nem tudhatod változik-e még a cici méreted. Bár úgy is fog, de én akkor sem vettem meg előre. A márkája már nem rémlik, de szerintem valami nóném volt. :)
2013. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én vettem az utolsó hetekbe, mert akkor már csak az volt kényelmes. Aztán szülés után még kellett, mert az előzőt kinőttem :-)

A,úgy kínaiban vettem 890ft-ért.

2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én előre megvettem, egyik gyereknél sem nőtt a mellméretem, Müllerben vannak a legjobbak, nagyon szeretem, 2990 Ft.
2013. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Anita márkájút vettem, de csak 1-et, mert húzós az ára.

Végig kitartott, pedig minden nap hordtam és mostam.

2013. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy barátnőmtól 2 db-ot a terhesség alatt, de azok kicsik lettek, pedig alapból nem vagyok nagymellű. A szülés után viszont 75E lett a méretem, úgyhogy kellett vennem újakat. Pontosabban Anyukám ment el venni, a tescoban 1000 Ft körüli összegért.
2013. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Anita van, kettőt vettem, egy feketét meg egy fehéret, lassan egy éve hordom mindennap, még éjjel is, mert anélkül kényelmetlen az alvás. Az előző gyereknél Müllereset vettem, az is jó volt, de most a pamutot kényelmetlennek éreztem.
2013. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a szülés előtti hetekben szabad csak megvenni a méretváltozás miatt, bár még onnan is változik, ha belövell a tej, úgyhogy én már több, mint egy hónappal előtte megvettem, arra figyeltem csak, hogy amikor felpróbáltam láttam, hogy ha még nő a cicim, akkor is kényelmes lesz, tehát kb egy kosárral nagyobbat vettem. És jó is volt, nem volt vele gond.

Márkát nem tudok mondani már, de Auchanban vettem és nem a leggagyibbat (1000 ftr körül), vagyis olyat is vettem, nem is hordtam csak végszükség esetén, mert össze sem lehetett hasonlítani, a másikkal, ami 3000 körül volt (kétezer valahányszáz). Annak isteni volt az anyaga, borzasztó kényelmes és jó tartást adott, éjjel nappal rajtam volt, 2-őt vettem belőle, és mostam szorgalmasan :)

Szerintem érdemes áldozni rá pár ezret, mert a minőségük ég és föld...

2013. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még várok vele.
2013. febr. 28. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!